Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kérlek valaki segítsen nekem...

Kérlek valaki segítsen nekem fogyás terén. Lehető leggyorsabb módot szeretném, viszont annak is örülnék ha lassan, de biztosan mennének le a kg-k. A leirtak alapján valaki tdna segíteni?

Figyelt kérdés
170cm magas lány vagyok, olyan 60kg körül. Úgy gondolom hogy ez normális lenne, viszont én meg sem vagyok magammal megelégedve, és tenni szeretnék azért, hogy meg legyek. Karantén alatt bevallom felszedtem pár kg-t amik hát látszanak is... Ezeket sürgősen le szeretném adni, pláne azért mert az arcomon is látszik már... Combra mindig is husisabb voltam, illetve erősebb csontozatu is vagyok, tehát sosem voltam az a vékony lány... Kérlek valaki segítsen nekem, és adjon tippeket, hogy miképp tudnék a lehető leggyorsabban lefogyni. Ezen kívül viszont annyit kérnék, hogy ne keljen hozzá rendelni különböző fogyokuras "tápszert" (bocsánat, nem tudom a nevét, hisz még nem használtam ilyet...)koszonom előre is!

2020. ápr. 28. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek csodareceptek/módszerek. Egyél kevesebbet és mozogj, sportolj többet.
2020. ápr. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én 170cm vagyok és 61kg mosz. Szeretném visszanyerni az 55kg-os alakomat+ izmosodni. Kenyeret eddig sem ettem sokat, de most teljesen száműztem. Cukrot csak a reggeli lattemba teszek. Csirkemellet grillezek vagy sütök le. Bulgurt, rizst, zöldségeket eszek hozzá. Kellett kis idő még hozzá szoktam. Hirtelen nem is megy. Főleg, hogy gyorskaja függő vagyok:) Emellett futok vagy ugrálókötelezek heti 3-szor+ szalaggal erősítek egyenlőre. Hatásosnak tűnik még home office-ban is.
2020. ápr. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
19%
lehető leggyorsabb mód ha csak reggelit eszel néhány napig
2020. ápr. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!