Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan legyen kissebb feszeseb...

Hogyan legyen kissebb feszesebb fenekem?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Genetikailag nagy fenekem van, es arra hizok. Elkezdtem dietazni/fogyokurazni, es kissebb izmosabb feneket szeretnek elerni. 160cm vagyok es 53 kilo. Kb 50kilora szeretnek lemenni, vagy kevesebbre. Szeretnek lapos szep hasat is, esteleg tudtok olyan gyakorlatokat amitol nem no a fenekem megjobban? Mert azt hallottam hogy ha izmosabb lesz, akkor az izom miatt a haj reteg megemelkedik rajta es nagyobb lesz. Egyebkent szep formaja van, csak tul nagy. Elore koszonom a valaszokat.

2020. ápr. 29. 23:41
 1/4 anonim ***** válasza:
77%

53 kiló vagy.

Ez azt jelenti, hogy egy karomban elbírlak.

Hová akarsz még fogyni?

Szép kerek fenék az nem rossz dolog ám főleg ha akció közben hátulrol szemlélődik az ember fia...

Szerintem jó ez így ahogy van.

30f

Ha érdekel a véleményem.

2020. ápr. 30. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Miért félsz egy kis izomtól? Ha fenékre, combra hízol, akkor olyan vagy, mint én. Sose értettem, amikor a nők sírtak, hogy de nagy a fenekük, közben fele akkora volt, mint az enyém, és én a sajátomat imádom, pláne, hogy vékony a derekam. Aztán most elkezdtem fogyni (direkt, nem betegség, vagy ilyesmi). Addig örültem, amíg a kevéske zsír lement a hasamról, de most már a comb/fenék is kisebb lett. Eddig is próbáltam izmot építeni oda, mert az egész tervem az összetétel megváltoztatása volt, de most még inkább csak remélem, hogy sikerül :D

Ne f*ssál be egy kis izomtól. Egyrészt, nem adják azt olyan könnyen, másrészt egy izmos kerek fenék, comb az szép. A lapos piszkafa nem annyira, és egyesek vért izzadnak, hogy ezen egy picit változtassanak magukon. Ne szivasd meg magad szánt szándékkal. Építs oda egy kis izmot, még ha vastagabb is lesz, ha nem lesz ott annyi zsír, örömödben tapsikolni fogsz a kis izomért. Plusz minél nagyobb ott az izom és kevesebb a zsír, annál kevesebb a narancsbőr is.

2020. ápr. 30. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

53 kilósan számomra elképzelhetetlen, hogy nagy feneked legyen.

Én rendszeresen tornázom fenékre, hogy kerek és feszes legyen, mert azért idővel meg tud ereszkedni és már nem vagyok 20 éves. Viszont nem lett nagyobb, csak formásabb és nem lóg.

Ha valami speciális tömegnövelő diétán vagy, akkor nem hinném, hogy nőni fog. Egyébként sem egyszerű nőként nőni.

2020. ápr. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sehogy!Ha 53 kilo vagy és fogyni akarsz,még rosszabb lesz a helyzet.Barátnőm vékony,mindig kerek feneket akart,kb 20 éve tornázik,de a feneke lapos.Ilyenek a gének.
2020. máj. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!