Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így lehet eredmény? Mit...

Így lehet eredmény? Mit ajánlatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Elkezdtem Chloe Ting 2 week shred programját. Már csak 2 nap van hátra belőle, de nagyon csalódott vagyok, mert nem látok semmi változást, legalábbis kilókban biztos nem. Tudom,hogy 2 héttől nem várhatók csodát. Nagyon sok videót megnéztem, ahol megmutatják az eredményeiket,akik megcsinálták ezt a programot, és ők rengeteget fogytak, és izmosodtak. Én meg semmit.

Az edzés mellett nagyon sokat ittam, napi 2-3 liter vizet. Jobban figyeltem arra mit eszek, persze ezen még lenne mit változtatni.

Úgy döntöttem, hogy nem hagyom abba, és folytatom tovább. Nagyon szeretnék úgy vissza menni az iskolába, hogy végre jól nézek ki, és jól érzem magam a saját bőrömben, mert még ilyen soha nem volt.

Jövő héttől elkezdek egy diétásabb étrendet, megpróbálom csökkenteni a bevitt cukrot és szénhidrátot, próbálok több zöldséget és gyümölcsöt enni és persze figyelek majd a folyadék bevitelre.

Van még 4 hónapom formába hozni magam. Utolsó évre szeretnék végre jól kinézni.

Folytatom az edzést, YouTube-on sok jó videót találtam, és arra gondoltam,hogy mellette napi 10-15 percet vagy amennyit bírok ugrókötelezek majd.

Tudom, rengeteg kitartás és akarat kell majd ehhez , de van egy célom amit szeretnék elérni. Legalább 10-15 kg szeretnék fogyni

Esetleg valami tippet/ Tanácsot tudnátok adni?

Sikerülhet elérni az álom alakot?

18/L 168cm 70kg



2020. ápr. 30. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia;)

Igen sikerülhet ha kitartó leszel. Én is ismerem Chloe programját es szuper. Szerintem hatása is van, csak magadon nehezebben veszed eszre. Rendesen csinálod a gyakorlatokat? Az is gond lehet ha nem, elején nehez bele razodni hogy normálisan menjen. Semmiképp ne hagyd abba amennyiben tenyleg valtozast szeretnél el erni, meg eri napi fel orat ra szanj es tornazz :) en egyebkent ma mar nem ragaszkodom annyira a napi videokhoz, inkább ugy valogatom ossze hogy napi szinten minimum fel ora torna legyen es mozgassa meg az egesz testem.

2020. ápr. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

#1 hát inkább azt mondanám,hogy próbálkozom😅 most már azért így 2 nappal a program vége előtt sokkal jobban mennek a dolgok mint az elején. Egyre jobban bírom, de még mindig vannak olyanok amiket nehezen tudok megcsinálni. De nem szabad most abbahagynom.

Most elakarom kezdeni a Hourglass programját, mert tetszenek nagyon a videói, meg ha jól tudom az csak 26 nap. Aztán majd meglátom még mi lesz.

2020. ápr. 30. 22:19
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki két hét alatt rengetegért fogyott és izmosodott,akkor valamit nagyon rosszul csinált.
2020. ápr. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Jo uton haladsz, csak igy tovabb! :)

Nagyon jo, hogy odafigyelsz a kajara, ám kerdes, hogy ez mit is jelent. Konnyen bevihetsz plusz kaloriakat, lehet ezert mennek lentebb a kilok. Kivancsisagbol nezd meg egy nap, hogy mennyi kaloriat viszel be, merd le. Lehet meg fogsz lepodni.

Nezz utana esetleg a kaloriabazis appnak, en azt hasznalom erre a celra, nagyon jo es tenyleg lehet fogyni igy.


27N

2020. máj. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

*ezert NEM mennek lentebb a kilok

(Bocsi, pont a lenyeg maradt ki.) :D

2020. máj. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Van, akinek több, és van, akinek kevesebb időbe telik eredményt latni. Két hét nagyon kevés.

Amúgy ne csak arra figyelj, hogy a tested kinézetre mennyit változott. Jobbab érzed magad a bőrödben? Jobb a közérzeted? Erősebbnek érzed magad?

2020. máj. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Sziaa! Én CT-nek a 2weekshred 6. napnál járok és hát nyilván nem látok változást de Chloe írta a honlapján hogy mindenkinek a teste más! Nem szabad feladni! Még csak a 6. nap de úgy érzem pár fokkal jobban bírom aaz edzéseit aminek nagyon örülök! Kérdésem az lenne hogy a hourglass végül milyen lett neked?
2021. ápr. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!