Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Négy hónapja elmezdtem edzeni...

Négy hónapja elmezdtem edzeni és mellete diétázni, viszont nem jön meg az eredmény. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Kicsivel több mint 4 hónapja elmezdtem diétázni, ez annyit takar, hogy semmi kenyér, tészta, sertés és bármi magas kalória tartalmú étel, mellette heti 5 nap 1-2 óra aktív edzés kézi súlyzóval és saját testsúllyal. 122kg-ról indultam és 116kg körül járok, igaz 198cm magas vagyok, viszont számomra nagyon ki ábrándítóak a számok és egy előtti-utáni fotón sem látom sok változást. Viszont nagyon lelki ismeretesen teszem a dolgom, de tudom valamit nem jól csinálok. Nagyon szívesen venném valaki hozzá értő segítségét és tanácsát.

2020. márc. 14. 00:04
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Írd le azt is, hány kalóriát eszel egy nap.
2020. márc. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Van eredmény. 6 kiló mínusz az eredmény. Ennyi súlyzós edzés után pedig izmosodnod is kellett, vagyis lehetséges hogy zsírból még többet vesztettél, mint 6 kiló.

Esetleg láthatnánk mi is előtte-utána fotót? Nagyon magas vagy, bizonyára férfi, a 116 kiló nem is biztos, hogy annyira kiábrándító ehhez a magassághoz...

2020. márc. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Viszont ha úgy látod, hogy sok rajtad a felesleg, az első válaszolónál ott egy jó gondolat. Többletkalória (deficit átlépése) berondíthat, esetleg túl sok a szénhidrát, esetleg a súlyzós edzés nem volt elég önmagában és kardió is kellene mellé.
2020. márc. 14. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy kenyeret tésztàt kerülöd, meg a magas kalóriàs dolgokat, még vihetsz be túl sok szénhidràtot, ami sokaknàl okoz problémàt fogyàsnàl.
2020. márc. 14. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Négy hónap alatt 6 kiló teljesen normális. Csak így tovább.
2020. márc. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a sok hozzászólást, igen sajnos pár dolgot elfelejtettem meg említeni ami fontos lehet. Sajnos a magasságonhoz nem is lenne sok a súlyom, viszont a fölösleg java része a hasamra jött fel és iszonyat zavaró :( Körülbelül a 2000 kcal van belőve és általában 1700kcal körül alakul a napom, emellett 100-150g között van a szénhidrát és 150-200g között a fehérje. Viszont a szinhidrát java részét a reggeli zab és az esti sovány túró adja. Az egész fojamatot amikor epkezdtem kizárólag minden nap 1,5 órát kardióztam nagyon intenzíven, viszont másfél hónap alatt kiderült, hogy sem a vállam sem a térdem nem bírja a hirtelen plusz kilókat, mivel világ életemben 75 és 85 kiló között voltam és az elmúlt 2 év és egy felhőtlen párkapcsolat eredménye ez a plusz 40 kiló :) viszont nem kizárt, hogy csak én vagyok türelmetlen és minden flottul működik, csak sajnos nagyon elkeseríti az embert amikor a tükörbe nézve nem kisebb a hasa és nem nagyobb az izma amikor minden nap igyekszik tenni az ügyért és rengeteg kompromisszumot köt nap mint nap :)
2020. márc. 14. 11:05
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Legyél türelmesebb.
2020. márc. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egy pajzsmirigy ellenőrzésre is elmennék.
2020. márc. 15. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj orvoshoz, mert ez nem normális. Én 166 centi magas nőként, mikor 80 kiló körül voltam és 1700 kalória körül ettem, valamint edzőterembe jártam csak heti 3-5-ször egy órát, simán fogytam.
2020. márc. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
...simán fogytam 3-4 kilót havonta.
2020. márc. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!