Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti mennyit fogytatok, es...

Ti mennyit fogytatok, es mennyi ido alatt?

Figyelt kérdés

Mi motivalt titeket? Mit csinaltatok erte? Mivel lett masabb az eletetek? Hogyan erzitek magatokat jelenleg?


Kivancsi lennek mindenkinek a tortenere:)



2020. máj. 4. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:
84%

Hú de nagy tömegtől nem szabadultam meg. 10 kg ment le, november óta.

Normálisan ettem, picit megerőltettem magam az itthoni edzéseken, mert most csak itthon tudok, és elkezdtem gyalog, korival, biciklivel bejárni munkahelyemre.

Sokkal tudatosabb lettem, ami a táplálkozást illeti. A mozgással eddig se volt gondom. Párom eddig is szeretett, így ezen a téren nagy fordulat nem volt. Nyilván jelzi, hogy látja a változást, és hogy jól nézek ki, de eddig is kívánt. Azért mondjuk a kezére fogok egyszer csapni, hogy az én kajáimra jár rá, mikor direkt főzök neki külön :D Legalább szóljon, hogy ne dolgozzak kétszer. Illetve ismerősök elkezdek rámírni, hogy hogyan fogytam le, adjak recepteket, tippeket. A tükörben sokkal jobban tetszik, amit látok. Ennyi.

2020. máj. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%

Igaz, én még csak félúton vagyok, de azért válaszolok. :)

Január vége óta fogytam majdnem pontosan 5 kilót. 62 kilóról indultam, most kb. 57 vagyok, 166 cm magas, és 52 a cél. :)


Kezdetben az motivált, hogy még egy olyan nyár se volt, amikor nyugodt szívvel tudtam volna kimenni a strandra anélkül, hogy takargatnom kéne magam, ezért kezdtem bele már januárban. Majd mikor csináltam fürdőruhás "előtte" képeket, és megláttam, hogy valójában hogy nézek ki hátulról, na hát az sokkal erősebb motiváció volt. Valahogy a tükör előtt forgolódva nem tűnt olyan vészesnek a helyzet... :D


Kalóriát számolok és a makrókat is figyelembe veszem. Próbálom úgy összehozni a napokat, hogy 1,6*tskg grammnyi fehérje, 50 g zsír, és a maradék szénhidrát legyen. 1400-1500 kalóriát viszek be egy nap. Igyekszem egészséges ételekből bevinni. Néha mozgok is, súlyzós edzést végzek itthon, bár ezeket még nem igazán sikerült rendszeresíteni, jelenleg heti 1-2x edzek, leginkább alsótestre.


Annyiból lett másabb az életem, hogy nekem alapból gyakran volt gondom a gyomrommal, bizonyos ételek után úgy éreztem, hogy ott pusztulok el, és túlevéses zavarom is volt, ami miatt a diéta eleje nem volt olyan egyszerű. Mióta egészséges ételeket eszem, azóta nem fájt a hasam és nem is hiányzik, hogy pukkadásig egyem magam, le tudok állni időben, ha becsúszik egy-egy csaló nap, akkor is. :)


Jelenleg jól érzem magam, örülök az eddigi eredménynek, már alig érnek össze felül a combjaim, kisebb lett a hasam és az arcom is kezd vékonyodni. Jobb érzés így kimenni az utcára, szebbnek látom magam. :)

2020. máj. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
67%
Januar ota 32kg. 130rol kezdtem. Gyomorszűkítő mutetem volt. Teljesen új élet. Ha akarnék se tudnék sokat enni és végre nem a kajákon jar nonstop az eszem. Sokan mondjak hogy ez a könnyebb út, de ha valaki extrém elhízott sokkal nehezebb motiválni és atlendulni a folyamatos mélyponton. Ez egy etel függőség ilyen mértékű kövérség mellett és ezt a függőseget ölték ki belőlem. Minden penzt megert. Nagyon boldog vagyok!
2020. máj. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!