Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti milyen módszerel fogytatok le?

Ti milyen módszerel fogytatok le?

Figyelt kérdés
És mennyi idő alatt? Hány kg?

2019. jún. 12. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
42%

2,5 év alatt 30 kilót

Most vagyok 74 kiló , 167 magas , nö

Normál étkezéssel fogytam , sport nélkul

Mindent a maga idejeben ettem es este nem

2019. jún. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kalóriaszámolással és életmódváltással fogytam fél év alatt 18 kilót.
2019. jún. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

44 kilót fogytam 3 év alatt (ebben benne van egy 8 kilós "visszahízás" is), eleinte könnyű mozgással, mobilitási gyakorlatokkal, tornával, de mivel régebben teniszeztem, ezt is újra elkezdtem, tulképp ez a kardióm, meg futok.

ezenkívül hatalmas súlyokat emelgetek, tologatok, húzogatok egy fitneszteremben és jógázom.

71 kg, 171 cm, nő.

2019. jún. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3,5 hónap, -14 kg ment le. LCHF életmód. Heti 3x1 óra mozgàs. Folyamatban van, szóval lesz még több mínusz. Idő kérdése:)
2019. jún. 13. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
73%

Fél év alatt 30 kg. Kalóriaszámolás+kicsi mozgás. Nem volt tiltólistás étel, nem vontam meg semmit magamtól, egyszerűen csak figyeltem, hogy ne lépjem túl a kalóriakeretet.


Ettem pizzát is, csak nem egy egész 32 cmeset, csak 1-2 szeletet, ettem túró rudit is, csak nem ötöt hanem egyet.


Figyeltem arra, hogy estére már ne egyek szénhidrátot.


Mozgás pedig napi 1 óra séta volt a 14 kg-s gyerekkel a hátamon, illetve súlyzós edzés szintén a gyerekkel, több nem fért bele.

2019. jún. 13. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!