Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » Egyéb kérdések

A kérdés

Ti milyen módszerel fogytatok le?

És mennyi idő alatt? Hány kg?

Keress kérdéseket hasonló témában: kg

jún. 12. 16:30  Privát üzenet  

A válaszok

2,5 év alatt 30 kilót

Most vagyok 74 kiló , 167 magas , nö

Normál étkezéssel fogytam , sport nélkul

Mindent a maga idejeben ettem es este nem

A válasz 41%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 49%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont jún. 12. 18:53 Privát üzenet
Kalóriaszámolással és életmódváltással fogytam fél év alatt 18 kilót.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont jún. 12. 19:53 Privát üzenet

44 kilót fogytam 3 év alatt (ebben benne van egy 8 kilós "visszahízás" is), eleinte könnyű mozgással, mobilitási gyakorlatokkal, tornával, de mivel régebben teniszeztem, ezt is újra elkezdtem, tulképp ez a kardióm, meg futok.

ezenkívül hatalmas súlyokat emelgetek, tologatok, húzogatok egy fitneszteremben és jógázom.

71 kg, 171 cm, nő.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont jún. 12. 22:59 Privát üzenet
3,5 hónap, -14 kg ment le. LCHF életmód. Heti 3x1 óra mozgàs. Folyamatban van, szóval lesz még több mínusz. Idő kérdése:)

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont jún. 13. 01:26 Privát üzenet

Fél év alatt 30 kg. Kalóriaszámolás+kicsi mozgás. Nem volt tiltólistás étel, nem vontam meg semmit magamtól, egyszerűen csak figyeltem, hogy ne lépjem túl a kalóriakeretet.

Ettem pizzát is, csak nem egy egész 32 cmeset, csak 1-2 szeletet, ettem túró rudit is, csak nem ötöt hanem egyet.

Figyeltem arra, hogy estére már ne egyek szénhidrátot.

Mozgás pedig napi 1 óra séta volt a 14 kg-s gyerekkel a hátamon, illetve súlyzós edzés szintén a gyerekkel, több nem fért bele.

A válasz 58%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont jún. 13. 07:14 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyen módszerr mennyi idő alatt hány kilót fogytatok?
Fogytatok már valaha arcról?
Jártatok már igy, hogy fogytatok csomót és a végén kiderult, hogy mindez semmi, tovább kell fogyni, az elért elsödleges cél után?
SOS-Fogytatok már ugy hogy semmit nem ettetek vagy csak kis mennyisséget?
Hogy legyek újra vékony, ha cukorfüggő lettem? Ti milyen módszerrel fogytatok le?
Ti hogy fogytatok le lányok? Sikeres fogyás sztoritokat elmeselnétek?

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!