Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit ehetek ha fogyni szeretnék...

Mit ehetek ha fogyni szeretnék? Ti mivel, hogyan fogytatok, hány kgtól szabadultatok meg?

Figyelt kérdés

Teljesen kezdő fogyis vagyok sose izgatott ez,de most pár kiló felcsúszott.

Nézegettem diétákat stb. De nem jutok dűlőre.

Tudna valaki ajánlani valamit? Mit sportoljak mellé hogy csináljam?



2020. jan. 22. 19:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Sportolj amit tudsz, bírsz, fontos a heti rendszeresség, ha nem is napi. Már heti kettő-három nap is segít...

Séta, intenzív séta, túra, kocogás, futás, "bicaj", edzőtermi bigyók, de nem gyúrás...

Diéta sokféle van, de este 17-18h után ne egyél, sok víz, semmi cukros lötty, kávé, tea cukor nélkül.

Próbálkozz, keress a neten, pl. ott a ketogén diéta , ha bírod...

2020. jan. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%
Heti 4x egy ora edzes evezogepen + 1400 kalorias dieta ( mindent merlegen mertem es szamoltam a kaloriakat) , eredmeny 1.5 honap 12 kilo. Ez volt tavaly 25 evesen, semmi egyebet nem csinaltam. Azota is tartom a sulyom, de mar kevesebbet sportolok, viszont etkezesemre figyelek.
2020. jan. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

A #2.-es jókat ír...! ;)

Gartula!

2020. jan. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Azt olvastam a hasazás az nem jó mozgásnak. Na de mégis mozgás akkor csak jó. Almában is van szénhidrát? Hogy lehet? :Ooo Banán meg rizs meg a tk kenyér... Egy sem jó de mégis ezeket ajánlják h edd... Akkor? S nem értem ezt
2020. jan. 22. 20:25
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én kaloriakat szamolgatok es mellette mozgok. 1600-1800 kaloria az atlag szuksegletem. Ahhoz h fogyni tudjak napi 1200 kaloriara lottem be a keretet. Ebbe azért elég sok minden belefér. Így nem érzem hogy éheznék mégis mennek le a kilók. Ha túl lépem kicsivel, akkor be iktatoo mozgást pl elmegyek futni vagy lépcsőzök. De igyekszem betartani. Ma pl a kovetkezokent nezett ki az 1200 kcal: reggelire egy fel szelet kenyeret ettem 4 karika szalamival (nekem a boseges reggeli sosenvolt fontos) ebedre fozeleket ettem tojassal (alacsony kaloria tartalmut) normal adaggal. Aztan vacsira egy tanyer brokkoli kremlevest, 100 gr lila kaposztat meg egy csirkecombot. Az etkezesek kozott koffeinmentes vagy rendes kavet iszom, minimal.tejjel.edesitovel. es sok vizet iszom.
2020. jan. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Hallottál már a gyümölcscukorról?


https://www.youtube.com/watch?v=__8jhEdrN1o

2020. jan. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
2020. jan. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Hmmm igen hallottam róla és ismerem a kalkulátort is. Én itt arra gondolok hogy azért pl aki megeszik 2 szelet pizzát vagy péksütit akkor ahhoz képest most 1-2 alma nem gáz.

Nehogy már az alma jobban hízlaljon,mint a zsíros kenyér.

Ahány ember annyi válasz van aki a ch-t chval eszi ( 90 napos) van aki tojás diétázik van aki salátázik de más szerint az is hízlal... Utána jön a koplalás de az se jó mert raktároz..

2020. jan. 22. 21:57
 9/16 anonim ***** válasza:
2020. jan. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

[link]



Kettő alma 34g. szénhidrát, egy tk.zsíroskenyér 19g. körülbelül... :)

2020. jan. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!