Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha néha becsúszik szemét...

Ha néha becsúszik szemét kajás nap (kalória rendben, makró részben rendben), az nagy lassulást eredményez fogyásban?

Figyelt kérdés
2020. máj. 6. 21:26
 1/7 anonim válasza:
100%
Nem, igazából a bevitt mennyiségtől is függ
2020. máj. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

?


Kalória rendben, tehát a mennyiség rendben.

2020. máj. 7. 12:39
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy, hogy a napi kalóriabeviteled miből származik (max egészség szempontjából számottevő)

Ha naponta megeszel 2 sajtburgert de nem léped túl a kalóriakeretedet, amivel fogyhatsz, akkor fogyni fogsz. Ha túlléped a kereted, akkor hízol (hiába mondjuk gyümölcsöt ettél egész nap, de több kilót megettél, az plusz kalória). Ez a keret mindenkinél más, természetesen, testsúly,- és aktivitástól függően változik.

Ajánlom a kalóriabázis nevű oldalt, nagyon nagy segítség :) Én fogytam az oldal segítségével már 20 kg-ot.

2020. máj. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Használom régóta, de köszönöm a tippet!

Ezek szerint a makró nem fontos annyira? (Szénhidrát bevitel pl)

2020. máj. 7. 16:53
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha tartod a napi kalóriakereted, akkor a ch sem tud kiugróan magas lenni- bár nem vagyok szakértő ebben, csak saját tapasztalatom írom :) Nekem sosem sikerült úgy alakítanom a napot, hogy mondjuk a kalóriakeret rendben, de a ch-t brutálisan túllőttem... :) Esetleg 1-2 gramm plusz, de az nem számottevő igazából. Mert minél több ch, annál magasabb kalóriatartalom, nem?


Jaaa és nem lassul a fogyásod, ha egyszer-egyszer bűnözöl (kell is a lelkednek). Egy-egy ,,diétamentes" naptól nem lehet meghízni, csak ha rendszeressé válik. Mikor "benne voltam" nagyon a fogyásban, általában heti 1 napot meghagytam magamnak, mikor többet ehettem, ezzel nyugtattam magam, hogy majd szombaton eszek. :D De olyanról is hallottam, aki egyik nap zabált, másik nap koplalt 500 kcal-al és brutálisan lefogyott ezzel a módszerrel. A végén már annyira összeszűkült a gyomra, hogy nem is tudott sokat enni :) Ez is érdekes :)

2020. máj. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nem, sőt ha néha beiktatsz egy csalónapot, akkor gyorsabban fogsz fogyni. Ha nem tartasz csalónapot egyáltalán, akkor a leptinszinted egy idő után lecsökken, az anyagcseréd lelassul. Egy csalónap után viszont újra megemelkedik a leptinszint, és ezután újra gyorsabb lesz a zsírégetés. Szerintem heti 1-szer tarthatsz nyugodtan csalónapot, de azért ne pukkadásig edd magad. Így könnyebb is lesz tartani a diétát, és az anyagcseréd se fog belassulni a huzamos ideig tartó diéta miatt.
2020. máj. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Heti 1 nem sok?

Csalónap mennyivel lehet több?

2020. máj. 9. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!