Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet ilyenre fogyni?

Hogyan lehet ilyenre fogyni?

Figyelt kérdés

A testalkatom kb hasonló,mint ezen a képen.


[link]


Ilyesmi alakot szeretnék


[link]



Tudom, hogy életmódváltással, de miket érdemes enni, sportolni?


Valakinek sikerült már fogyni -15 kilót?



2020. máj. 7. 15:31
1 2
 1/12 anonim válasza:
53%
Hát, a két referencia között azért jóval több van, mint 15 kiló... De általánosságban el kell hagyni a lefekvés előtti étkezéseket, lehet futni, biciklizni, úszni. És sok türelem, kitartás.
2020. máj. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%

Én 30 kilót fogytam. De sosem szabad mások alakját figyelembe venni, mert sok esetben a csontozaton is múlik, hogy nézünk ki.

Én sportos alkat lettem, de nem kockás a hasam.

2020. máj. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az elmúlt egy órában semmilyen tudományos áttörés nem történt, így fogyni továbbra is úgy lehet, hogy kevesebb energiát biztosítasz a szervezetednek, mint amennyire szüksége van. Nőknek 1200 kalóriás napi étrendet szoktak javasolni, ilyet keress!
2020. máj. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem jó képet tettem be,nem akarok annyira lapos hasat
2020. máj. 7. 16:00
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha van rajtad 15 kiló felesleg, akkor eleinte akkor is fogyni fogsz, hanem számolsz kalóriát, csak rendbe teszed, kitisztítod az étkezésedet. Te tudod, miért híztál el. Hagyd el az édességet, péksütiket, cukros üdítőket, ne nassolj étkezések között. (ha nagyon megéheznél, akkor 1-2 korpás keksz vízzel, alma, natúr joghurt ilyesmi) Egyél rendesen, azaz reggelizz meg tisztességesen, ebédelj azt amit mindenki más a családban, csak ne repetázz belőle, vacsorára pedig csökkentsd, vagy hagyd el a szénhidrátot. Lehet enni halat, sovány husit párolt zöldséggel, tonhal salátát, cottage cheese-t zöldségekkel vagy némi pulykasonkát kenyér nélkül, kefírrel.

Igyál meg napi 2 liter vizet, jó hatásúak a gyógyteák is.

Kalóriaszámolással akkor érdemes pepecselni, ha ilyen életmód mellett leáll a fogyás hetekre. (1-2 hét még nem vészes. Én nem vagyok hajlandó kalóriát számolni, de elég tudatosan élek. )


E mellé kezdj el mozogni, de ezt is fokozatosan, hogy legyen hova emelni a tempót. Ha semmit nem mozogsz, kezdheted aktív sétával, biciklizéssel. Uszodák most nincsenek nyitva, de az sem rossz ötlet.

Keress a neten torna videókat vagy állíts össze magadnak egy edzés tervet. Fokozatosan növelt a terhelést. Ha már kinyitnak az edző termek, érdemes elmenni és személyi edzővel konzultálni. Nekem nincs pénzem arra, hogy járjak edzőhöz, de edzés tervet irathatsz vele, aztán ha az már jól megy, havonta-kéthavonta újabb tervet.

Én -12 kilónál járok feburár óta, van még 8 hátra.

2020. máj. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Pajzsmirigy miatt, húzódás és stressz miatt híztam, kenyeret nem eszek, és péksütit se. Télen nem szoktam futni csak tavasztól őszig. Télen ( nov- márcig) ugrottak fel rám a kilók még júniusban is 3 hét alatt 6kiló. Centiben is látom h sok jött rám, rengeteg a striám a combom belsején, és a derekamon.


Már valamennyit javult az állapotom így megpróbálok elmenni futni, régen 5-7 km mentek 2 naponta.


Nekem sztem inkább a futáa hasznos mert hiába tornázok az annyira nem segít.

2020. máj. 7. 16:26
 7/12 A kérdező kommentje:

Gratulálok aki leadott ennyit! Nem semmi!

Remélem én is tudok javulni. Nálunk már nyitottak az edzőtermek bemegyek és megkérdezem tud-e vállalni.

2020. máj. 7. 16:28
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

A 2 test között kb 40-50kg lehet. Ahogy leírták, kalóriaszámlálás és egészséges étrend, mellette kardió, esetedben úszás/gyaloglás.


Én 15kg-nál járok, ha a mindenkori legnagyobb súlyomat nézzük akkor 22kg-nál.

2020. máj. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

[link]



Ezt akartam a kérdésbe is. Ilyesmi volt az alakom még 2 évvel ezelőtt.

2020. máj. 7. 16:45
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Na ez valóban 15-20kg max
2020. máj. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!