Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miert van az hogy mi de ki...

Miert van az hogy mi de ki mondja higy sovány vagyok de en megis kövernek latom magam?

Figyelt kérdés
Az elmúlt 7-8 hónapban sikerult leadnom 15 kgt Es mindenki mondja mar higy baromi vekony vagyok. En megis ugy latom mintha meg lenne azert mit lefogyni. 165cm/50 kg

2020. máj. 10. 13:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert megszoktad, hogy kövér vagy; ill. az is lehet, hogy egészségtelen testvágyad van.
2020. máj. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Testképzavarba léptél. Teljesen jó a súlyod, egy grammot se kell már fogynod.

Szeresd magad. :)

2020. máj. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Pont tökéletes most a testsúlyod! Én 163 cm és 46 kg vagyok, mit meg nem adnék ha tudnék hízni pár kilót.
2020. máj. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Azért mert aki kövér annak a lelke kövér marad. A lényeg hogy azért mert megszoktad. Pár hét múlva le fog esni hogy vékony vagy.
2020. máj. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Esetleg ha rossz dietát csinaltál, kevés fehérjével és sporttal, akkor lehet sok izmot vesztettél és kicsit skinny fat vagy, amire a diéta csak rátesz, akkor sportolni kell, de nem kardió, hanem erősítés főleg és szépen lassan átalakul majd az alakod kalóriadeficit nélkül. A súlyod az egésszéges alsó határa, ez még eppen oké, de igazából ha 2-3 kilót hízol is bőven a vékony kategóriába esel majd.
2020. máj. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálam néha segít realizálni az eredményem, ha felveszek egy ruhát, ami jó volt rám, és látom, hogy lóg mindenhol. Főleg nadrágokon vettem észre.
2020. máj. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#4-es ☺

Nem,nem fog leesni ☺ 7-8 éven keresztül 40kg túlsúlyom volt. 6 évvel ezelőtt lefogytam de a mai napig kövérnek látom magam ☺ Szégyellem a testem,takarom,nem húzok rövidnadrágot,testhezálló pólót/topot. 172cm és 50kg-val is kövérnek láttam magam. Azóta a súly valamelyest gyarapodott,mert az 50kg-val fájt feküdnöm is,fájtak a csontjaim.

2020. máj. 15. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#7

És abban mi a mosoly tárgya, hogy még mindig kövérnek látod magad? Az agyadban vannak nagy problémák!

Sűrgősen menj el egy pszichológushoz!


Neked is azt tanácsolom, hogy szeresd magad. Írd be a YouTube-ba, hogy "szeretem magam" és amit felhoz, hallgasd meg!

Miért nem vagy arra büszke, hogy ennyit lefogytál? Más még erre se képes!


A pszichológus tényleg jót tenne neked.

2020. máj. 15. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Nincs szükségem pszichológusra. Amint látod jókedélyű vagyok. Van az,hogy kövérnek látom magam de ettől független szeretek élni,élvezem az életet,csodálom a környezetet,imádom ☺

Az,hogy a képzavarom miatt szégyellem és nem húzok rövidnadrágot,csak egy dolog. Ettől független egyáltalán nem érzem magam mentálisan betegnek. Ez a szeretem a testem mantra azért....Látom,hogy sok 16-20éves szereti a testét 120 kilósan sajtburgert falva a gyalogátkelőhelynél várakozva. Nem..ez a szeresd magad ,fogadd el magad duma egy butaság,miért kéne elfogadni pl.50 kg túlsúlyt? Nekem pl.miért kellene elfogadnom és szeretnem a minimális izomzattal rendelkező testem?! NEM. majd ha olyan lesz amit én elképzeltem,akkor zárul le ez a dolog .

2020. máj. 15. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az egy eléggé komoly mentális probléma, ha 50 kg-san kövérnek látod magad ehhez a magassághoz! Nem veszed komolyan a dolgokat.


Aki kövérre zabálja magát, az pont, hogy nem szereti magát, különben nem okozna tudatosan kárt magának és testének.


Az a te bajod, hogy nem érted a dolgokat. F..ngod sincs az önszeretről, de hárítasz máris.

Azért szeresd magad, mert ez nagyon fontos az életben. Aki mindig veled van, az te saját magad! Minden egyes tettedért te vagy a felelős. A változás is könnyebben megy, ha nem utálod azt, aki visszanéz rád a tükörből.

2020. máj. 15. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!