Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Gyorsgyaloglás, lassú futás,...

Timido kérdése:

Gyorsgyaloglás, lassú futás, kocogás vagy futás?

Figyelt kérdés

A célom a zsírégetés. Csak 4 kiló felesleg van rajtam.

Sok helyen olvastam már mindent, csak nem nagyon tiszta, hogy most mikor mit égetek, és hogy hány percig érdemes csinálni.

Naponta mennék futni, csak először ezt szeretném tisztázni.

Olyan 3-4 óra körül mennék, az úgy jó?

Esténként más programom van, azért mennék korábban. :)


168/60-61/17L


2010. júl. 29. 11:17
 1/4 anonim ***** válasza:
szia kb: én is iylen avgyok(kg, magasságba) én is elkezdtem futni, de én reggel , reggel nem tudod megoldalni? amugy én félorát szoktam kocogni és szerintem igy is jol égetti a szirt én is olvastam hogy félora után kezdödik el a zsir égetés e azt is olvastam hogy amilyen inenziv volt futáss után is még égeti a zsirt a tes. amugy szerintem kétnaponta csináld mert pihentetni kell a lábadat és nagyon fáradt leszel. amugy szerintem a délután azért nem jo mert nagyon emleg van.. ha nem futsz azokon a napokon végezz más sportot és figyelj oda az étkezésre:) sok szerencsét :)
2010. júl. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem jó.

Kocogni menj és ne futni. Fölösleges minden nap. Minden másnap bőven elég, és nem oké a délután sem. Reggel menj az a legjobb éhen gyomorra.

Utána hazaérvén annyit figyelsz a kajára, hogy kevés szénhidrátot, zsírt, és sok fehérjét egyél.

(magyarul pl. csirkemell köret nélkül, vagy jóféle sonka sok paradicsommal kevés kenyérrel)

2010. júl. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kocogás: 4000 méter kb fél-háromnegyed óra alatt.. Ennyit minimum kéne, de inkább többet.



2. voltam.

2010. júl. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom ki javasolta de ha én éhgyomorral mennék el futni kocogni vagy bármit edzeni elájulnék...
2010. júl. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!