Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 102kg fiatal nőnek milyen...

102kg fiatal nőnek milyen fogyokurat ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Nehezített dolog,mert korlátozottak az anyagi lehetőségek ( pl 2000Ft os 500g minden mentes Liszt nem fér bele ) illetve 3 műszakos munkarendben dolgozom.

Kis településen élek.


2020. máj. 11. 14:36
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
83%

Attól meg hogy más azt visz neked nem kell azt :)

Egy saláta pl. Hidegen is ehető és semmivel sem lassabban mint egy szendvics esetleg egy abonettel.

Tojás hal, mind nagyon finom hidegen.

2020. máj. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Nem így értem hanem leülve rendesen nincs idő hanem 10 perc csak erre ezért ezt hoz mindenki. Van hogy ha sokan nem mennek ki dohányozni ( én nem dohányzom ) akkor annyi hely sincs hogy mindenki üljön és Akkor állva mint a lovak.
2020. máj. 11. 16:33
 13/26 A kérdező kommentje:
Megpróbálom majd abonettből a szendvicset valahogy a hal meg a salata nem életszerű hogy állva 10 perc alatt megegyen
2020. máj. 11. 16:34
 14/26 anonim ***** válasza:
67%
Miért nem? Nekem ugyanannyi idő villával kiszedegetni egy tálból a tonhal salátát vagy felvagdosott halat, krumplit, mint szendvicset enni.
2020. máj. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Állva nem tudok ilyesmit enni,meg ezzel nem is végzek 10 perc alatt ,sokan hoznának főtt kaját is de se melegíteni se idő megenni.
2020. máj. 11. 17:07
 16/26 anonim ***** válasza:
76%

Messze álljon tőlem hogy bantsak bárkit is de úgy látom, hogy nalad a kilók mögött súlyos akarathiany bújik meg.

Ezt sem lehet. Azt sem lehet. Hat próbálkozni kell.

2020. máj. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

Nem akarat hiánya,hanem körülmények és az azokhoz valo alkalmazkodás!

Hidd el Nekemis jobban esne leülve lassan eszegetni , de erre van lehetőség ,hogy kézből és állva vagy ha esetleg van hely ülve.

Mindezt a fogyókúrától függetlenül.Az anyagiak ami még ilyen ,más körülményt nem irtam.

2020. máj. 11. 18:44
 18/26 anonim ***** válasza:
Megértem. Én az egyetemen voltam ugyanígy, hogy fogalmam nem volt mit vigyek magammal.... A koliban nem tudtam főzni, az egyetemen nem volt lehetőség normálisan ebédelni vagy úgy egyáltalán leülni enni, nem tudtam semmit sem hidegen tartani/melegíteni. A legegyszerűbb megoldás az volt, hogy vagy vettem valamilyen szendvicset vagy péksüteményt, vagy pedig nem ettem semmit egész nap. Én próbálkoztam azzal, hogy pl. vittem salátát vagy gyümölcsöt, de mire meg tudtam volna enni addigra "beledöglött" a dobozba és semmi gusztusom nem volt hozzá. A főtt ételeket én képtelen vagyok megenni hidegen, konkrétan kihánytam. Szóval nekem ez nagyon nem ment és fel is adtam, max. a banán volt az egyetlen egészségesebb variáció, illetve ugyanúgy ettem szendvicset is "azon már nem múlik semmi" módon. Nem volt tökéletes, de nem tudtam mit csinálni vele.
2020. máj. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

+azzal is tisztában kell lenni, hogy ez nem kis túlsúly, a probléma nem merül ki az éjszakai műszakban megevett szendvicseknel. Neked az életmódod kell átértékelni, ha nem tudsz (akarsz) lemondani a kenyérről, akkor elosszor válts teljes kiőrlésű kenyérre, durum tésztára, próbálj minden hizlaló dologra alternatívát találni.

Mozogj sokkal többet, minden érkezesbe vigyel bele zöldséget.

Nem kell azonnal km-éket elfutni nem is kell, fokozatosan növeli a tempót és a távot.

És ami nagyon fontos egyel fokozottan kisebb adatokat a változás ilyen túlsúlynal a mértékletességben rejlik.

Az edző terem pénzbe kerül. De a szabadtéri futás nem, neted van tehát nézhet ssz egészseges recepteket és otthoni mozgást a YouTube-on.

Vizet inni a legolcsóbb dolog hat csak azt igyál.

2020. máj. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

Igazából már azon is gondolkodtam hogy lehet van valami betegségem,Nemtudok róla hogy lenne.De nem látom indokoltnak,hogy ennyi kg vagyok nem zabálok vagy eszek egésznap. Délutánosban alig eszem ,mert nagyon későn erek haza ,akkor csak szinte száraz kaja szendvics van egésznap. Éjszakásban meg ugye nappal alszok ,ejjel eszem. Szinte csak a delelottos héten etkezek rendesen.

Vizet iszom nagyrészt néha éjszakásban kólát az is csak amiatt ha ramtor az almossag a koffein miatt segít.

2020. máj. 11. 19:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!