Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 102kg fiatal nőnek milyen...

102kg fiatal nőnek milyen fogyokurat ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Nehezített dolog,mert korlátozottak az anyagi lehetőségek ( pl 2000Ft os 500g minden mentes Liszt nem fér bele ) illetve 3 műszakos munkarendben dolgozom.

Kis településen élek.


2020. máj. 11. 14:36
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

19

Igazából le tudnék mondani a kenyérről vagy legalább csökkenteni de nincs helyette más kézből könnyen ehető alternatíva.Kollegak akik nem diétàznak is arra panaszkodnak,hogy unják a szendvicset de mi mást kitalálni helyette ami a körülményeknek megfelel.

2020. máj. 11. 19:08
 22/26 anonim ***** válasza:
70%
Én szoktam a szendvicsben a kenyeret paprikára cserélni. Egy jó nagy pritamin paprikát felvágok és a paprika szeletek közé rakom a sonkát/túró krémet..stb és arra sajtot.
2020. máj. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
68%

Az utolsó egy nagyon jó ötlet!

Én úgy is nagyon szeretem hogy csak májkrémet rakok a paprikaba.

Esetleg saláta levélben is tehetsz egy kis csirkehúst és egy kis zöldséget, összetűződ fogvajoval, vagy beletekered foliba ugyanugy haraphatod mint egy szendvicset.

2020. máj. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
65%

Szia!

Én is nemrég kezdtem az életmódváltást, mert kicsit elengedtem magam.

Reggelire: 50g lenmag, 100g zabpehely, 30g fehérje és valami fagyasztott gyümölcs bele. Pl 200g eper, meggy.

Ebéd: 250-300g Csirkemell, 100g rizs

Vacsora pedig joghurt.


Én az az ember voltam, aki diéta alatt se tudta megállni a csokit és egyéb dolgot. Nem tudom, hogy a lenmag hatása-e de most amióta diétázok édességhez még nem nyúltam. Napi 1000-1500 Ft-ot elköltöttem édességre, de jobban kijövök anyagilag most hogy kicsit normálisabban eszek és nem egyszerre csinálok meg mindent hanem méricskélek. Kalóriabázison számon tudod tartani, hogy mennyi makrót vittél be. A 3 munkarend meg csak kifogás! Én 24 órát lenyomok, másnap este egy 12-t de neki állok főzni.

2020. máj. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

A munkarend nem kifogas de az éjszakás elég rossz ,olyankor felborul az étkezés is ,a többi ok azokkal elvagyok. Lenmagot meg fogom próbálni.

Csokit ilyesmit dirrekt nem is vezsek nehogy elcsábuljak.

2020. máj. 11. 21:52
 26/26 anonim ***** válasza:

Én 16 irat dolgozok, aztán következő nap is majd 2t Bem majd megint 2x16. (Vendéglátás).rendszer sajnos nincs az étkezéseimbe ez nyáron fokozottan igaz, de ettől meg egészségesen próbálok táplálkozni.

Hogy mit akarok ezzel mondani?

Nincs azzal baj ha azon a heten éjjel eszel hiszen ebből következik, hogy nappal lényegesen kevesebbet. Gondolom nem minden munkatársad van elhizva ennyire, ami ugye ezt alá is támasztja.

A lényeg, hogy ilyenkor is egészségesen egyel, nincs baj a szendviccsel vagyis nyilván nem a legjobb de ha nincs más edd azt csak mértékkel.

Ha eddig egy szendvicset vittél most vigyél felet ha eddig 2t akkor most vigyel egyet, ne kólázz hanem igyál kvt lehetőleg üresen esetleg Potyivel ha nem szereted az ízét igyál presszót az gyakorlatilag csak egy korty..

Azt írtad akik nem diétáznak szendvicset visznek..és akik nem?

A lenyeg, ha te ennyire a 3 műszakot érzed hibásnak beszélj a vékony kolléga noiddel hogy ok mit esznek és mikor nekik mi vált be, Velük azonosak a körülményeid.

3 műszak us jó az edzéshez éjszakás heten és delelottosin délután ekkor fozhetsz valami egészségéért is délutánoson meg délelőtt vagy reggel.

2020. máj. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!