Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A hasi zsír eltüntetésére jó...

A hasi zsír eltüntetésére jó a kardio edzés? Mennyit időt egy nap/héten? 13-at szereték leadni.

Figyelt kérdés

2020. máj. 14. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:
76%

Az elsődleges az étrend. Mindez azon múlik. Igen, kardio edzéssel jól lehet fogyni, de ha azt akarod, hogy formád is legyen, nem árt súlyzózni vagy saját testsúlyos edzéseket csinálni.

Fogyni pedig mindenhonnan fogsz, nincs olyan, hogy csak hasból.

2020. máj. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lokális fogyás nincs. Az első válaszoló jól mondja, az étrend az első, amit rendbe kell tenni, formásodáshoz súlyzós, vagy saját testsúlyos erősítő edzés. A kardió, már vitatott, bár leginkább azért, mert az aerobbal egy kalap alá veszik. A valódi kardió anaerob mozgás, az nem igazán éget zsírt, a "kardió", ami valójában aerob, az igen. A különbség, hogy kisebb intenzítású.
2020. máj. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én 3 éve kardiózok (HIIT), összesen kb 20 kilót adtam le vele, az első 15-öt egy év alatt. Nem diétáztam mellette mint az őrült, csak kevesebbet és minőségibb ételeket ettem, rendszeresen, nem össze-vissza.
2020. máj. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!