Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem megy le teljesen a...

Miért nem megy le teljesen a hasam?

Figyelt kérdés

Ha pl egy napig nagyon keveset esszem/isszom, másnap egyeltalan nincs hasam.

De ha normálisan esszem s isszom, mintha 4 hónapos terhes lennék.

Mi lehet a gond?

(17/L, vegan)


2020. máj. 17. 11:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmi gond, nyilván ha üres a hasad, akkor laposabb, ha van benned étel, akkor meg kiáll kicsit akkor is, ha amúgy vékony vagy.
2020. máj. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyes zöldségek puffasztanak is, és a kenyérfélék is.
2020. máj. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
29%
Nekem is ez a bajom, ha eszem akkor a hasam alsó részén látszik a poci, ha nen akkor pedig tök jól néz ki. Gondolom le kellene adni még 2-3 kilót.
2020. máj. 18. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Gluténérzékenység is lehet.
2020. máj. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb hüvelyes puffaszt. Viszont vegánként máshogy nem nagyon tudsz fehérjét bevinni. Érdemes lehet esetleg kipróbálnod valami vegán fehérjét, és elhagynod a hüvelyeseket. Fehérje ritkábban puffaszt, de ott is egyéni preferencia dönt, illetve érdemes az aminósav profilra figyelni. Az elégtelen fehérjebevitel okozhat puffadást és vizesedést is.
2020. máj. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amikor vegán voltam én is államdóan puffadtam. A rost bevitel a ludas jó eséllyel, nem kell rögtön gluténérékenysre gondolni. Próbáld ki hogy számolod hány gramm rostot eszel egy hétig es ne legyen több 30 grammnál+ igyál meg minimum 2 liter vizet, mert ha nem iszunk sok rost mellé elég vizet, az székrekedéshez, puffadáshoz vezet! Ha ez sem segít, akkor valamilyen érzékenység, túl sok édesítőszer, mozgáshiány jöhetnek még szóba
2020. máj. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!