Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Testzsírszázalék csökkentése?

Testzsírszázalék csökkentése?

Figyelt kérdés
28/n vagyok 164 cm és 53 kg. 28% a testzsírom, ami ha eloszlana a testemen, akkor nem nézne ki hülyén, de a karomon semmi nincs, ellenben a csípőmön, fenekemen, combjaimon nagyon sok. Hogy csökkentsem? Sose fogyókúráztam még, szóval nekem ez egy új terület.
2020. máj. 19. 12:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem így működik. Vékony vagy, az alkatodon, ami körte nem tudsz változtatni. Ha elkezdesz fogyni a felső tested is vékonyabb lesz, ami az arányokon nem változtat.
2020. máj. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Izmot kellene felszedni mindenhova és ledobni még pár kilót.
2020. máj. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ha elkezdek mindenhova edzeni, lemegy a zsír a fenekemről? Vagy mi a megoldás? Tudom, hogy nincs helyi zsírégetés, meg akkor is körte leszek, de tényleg nagyon csúnya az úszógumi meg az irreálisan zsíros fenék és comb.
2020. máj. 31. 09:00
 4/6 anonim ***** válasza:
59%
Először is szerintem előnyös a genetikád és kifejezetten nem csúnya, ha egy nő lent jobban meg van áldva, egyébként minden esetben az összkép a fontos, mindenkinek más áll jól. Jelenlegi tudásom szerint a legjobb fogyási/szálkásítási módszer a súlyzós edzés utáni kardió, mivel akkor 2x gyorsabban ég a zsír, én 3 hónapot edzettem, főleg a vállamra és a mellizmomra koncentráltam, egy idő után pedíg már látszottak az izomszálak ezeken a területeken, tehát valamennyire mégis lehet helyi zsírégetés, a hasamon ugyanúgy megmaradt a zsírpárna, a fogyókúra lényege pedíg a cukor és a szénhidrát jelentős csökkentése és a kalóriadeficit létrehozása, lehet nem mondtam új dolgokat de az érintett terület edzése meglátásom szerint a legjobb megoldás. 22/f
2020. máj. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy jo dieta az alap. Ne kerdezd, hany kaloriat kell enned. Valoszinuleg neked also tajekodrol fog legutoljara lemenni a zsir. Mellette azt mozogsz, amit akarsz.
2020. máj. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
+ annyi, hogy ne 2 het utan vard a csodat, es ne fogyokurazz.
2020. máj. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!