Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kisebb mell elérése?

Kisebb mell elérése?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, sajnos kisebb köröm óta nagyobbak a melleim, ez engem mindig is zavart, de inkább az a lényeg, hogy nagyon fáj tőle a hátam, 15 fokos gerincferdüléseem van amiben közrejátszhatott és már jó ideje szeretném ha kisebbek lennének. Túlsúlyos nem vagyok, 163cm-hez 60kg. Talán nem árt, ha a melleim miatt leadok belőle, de lehetséges még máshogyan (műtét nélkül) kisebbíteni őket? P pl. Olyan gyakorlatok amiket otthon is elvégezhetek?

Kérlek ne írjátok, hogy örüljek nekik, csak a kérdésemre szeretnék választ.



2020. máj. 22. 19:41
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Fogyással kisebb lehet, de ha amúgy is nagyobb, akkor a fogyással számottevően nem lesz kisebb. Tehát arányaiban akkor is nagynak fog tűnni.

Inkább erősítést javasolnék a hátfájásra, és ha elmúltál 18, megcsináltathatod a mellkissebbítést.

2020. máj. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

Bármilyen edzés jó, mivel nincs lokális fogyás. De az első jól mondta, erősítsd meg a hátizmaidat, és akkor az majd stabilizálja a gerincedet.

Nekem más okból volt gerincferdülésem, pár kg plusz hátizom elég szépen kikupálta.

2020. máj. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
27%

Kissé duci vagy, ha fogynál tuti lejjebb menne!!:))

Én szintén 16 vagyok, 163cm hez 62 kiló voltam 13 évesen,akkor nekem is nagyobb volt a mellem.

Most 48 kiló vagyok,és elég kicsik(de nekem így jobban tetszik:))

2020. máj. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora magassággal 60 kilóról fogytam le 53-ra, nekem is mindig nagyok voltak, de nem ment le max pár centi, kosár ugyanakkora maradt, a hátam lett kisebb
2020. máj. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, mindenkinek like-oltam a válaszát.

Megfogadom a hátra való erősítést.

Utolsónak, igen nem vagyok vékony bár a hasam lapos, nálam inkább a mell meg a combom tesz rá a súlyra, szóval remélem a zsír eloszlás miatt mellről is fog lemenni.

2020. máj. 22. 21:26
 6/9 A kérdező kommentje:
*3., Nem utolsó
2020. máj. 22. 21:26
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem lement. Régebben jók voltak a B kosaras melltartók. 85 B körül. Aztán egyre többet sportoltam, futottam, edzettem. Az étkezésre is figyeltem. Le is ment jó pár kiló. Most a 80 A is sokszor nagy. Inkább 75 A, de a kosara annak is nagy. Néha azon gondolkozom, hogy egy zokni is elférne a melltartómban.
2020. máj. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én is rengeteget küzdök ezzel a dologgal. Eddig 2 év alatt nem igazán találtam rá megoldást sajnos:( Remélem te több szerencsével jársz.
2020. máj. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
39%

Felnőttként lesz lehetőséged TB plasztikáztatni. Megvannak a szabályai. Nézz utána!


Amúgy persze, ha csökkenteni tudod még a testzsírszázalékodat, akkor az a melleden is meg fog látszani. Szóval akár még járható út is lehet.


El kell dönteni melyik utat választod. Tehát egy műtét azért nem játék. Viszont ha az a megoldás lenne a jobb az életminőséged szempontjából, akkor nem biztos, hogy lenne értelme már alámenned a határértékeknek, ami felett ugye jöhetne az ingyenes egészségügyi mellkisebbítő műtét.


Illetve a gyógytornák, hátizmok erősítése kötelező, gondolom jársz is miatta

2020. máj. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!