Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kb 20 kg akarok le fogyni...

Kb 20 kg akarok le fogyni nyár végéig. Jo tanácsok kajához ?

Figyelt kérdés
171 cm vagyok 17 éves lány és kb 105 kg. Nyár végére kb olyan 80 akarok lenni. Már diétáztam régebben is akkor 1 2 hét alatt kb 8 kilót fogytam persze az csak víz volt tudom. Most viszont jobban bele akarok kezdeni. Vala jo tanácsok olyanoktól akik már lefogytak? Nm kell az olyanok kommentje aki nm volt meg ilyen helyzetben és csak irogat köszi ❤️
2020. máj. 24. 13:47
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Ha nem akarod sanyargatni a tested, akkor csak olyan 15 kg legyen a cél, hidd el, látszani fog. Próbáld meg kerülni a kenyeret, cukros üdítőket, nasikat, egyél kisebb adagokat. Naponta ha tudsz járj el egy órát sétálni, majd egy fél órát tornázz, hogy a fogyás végére ne csak egy alaktalan krumpli legyél. /valaki, aki 100kgról fogy éppen, és már majdnem 10et leadott így/
2020. máj. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Annyi nem fog menni, ha azt akarod, hogy izomból minél kevesebb menjen le. Kb heti átlag egy kilóval számolhat.

- Számolj kalóriákat, és makrókat, ehhez a kalóriabázis oldal nagy segítség. De ételeknél csak ellenőrzött adatokkal számolj, illetve a sportnál túl sokat számol, azt jó külön appal számolni, és úgy hozzáigazítani.

- Sportolj! Ekkora túlsúllyal nekem a kerékpár vált be annak idején. Plusz súlyzós edzések.

- Száműzd az ételekből a gyors felszívódású szénhidrátokat.

- Minél kevesebb műkaja, inkább főzz! Sok hús+zöldség. Barna rizs, bulgur is jó.

2020. máj. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%
És nyár végén mi lesz? Hogy kívános megtartani az alakodat? Átgondoltad? Nem lefogyni kell, hanem életmódot váltani egészen addig kell fenntartani amíg élsz! Ha csak időszakosra tervezed utána megindulsz a lejtőn visszahízol és a jojó effektus miatt szépen cukorbeteg leszel. Tudatosan étkezz kalóriadeficittel és mozogj egész életedben.
2020. máj. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
34%

Ezt egy másik kérdezőnek válaszoltam. Bemásolom neked:


Emeld 1.5-2 gramm/testsúlykilogrammra a fehérjét. Itt le fognak hurrogni, de edzés után nyugodtan toljál egy adag tejsavó proteint. Ha éhségrohamod lenne, vagy édesség kívánás, akkor is mehet.


Sok csirke, hal, marha. Igen, meg lehet unni, de váltogasd a fűszerezést és akkor lehet bírni.


Párolt/olívaolajon pirított, vagy sütőben sütőpapíron sütött zöldségek. Cukkíni, brokkoli, spenót, padlizsán, paradicsom, paprika, édes burgonya (itt magasabb a ch). Én variálom ezeket konzerv zöldbabbal, céklával vagy vörös káposztával.


0 cukor, finomliszt, nasika, rágcsa.


Sok-sok víz. Én 60 kg nő vagyok és 3-4 liter vizet letolok.


Amikor megáll a fogyás vagy már nem bírod agyilag. Sem. Akkor jöhet egy kis Scitec Full Burn.

2020. máj. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
38%

Jó tanács: ne sokat egyél!



Már-ki

2020. máj. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
Kb. 10 kg fogyás a reális nyár végéig, ha egészségesen és minőségi módon szeretnéd csinálni. Talán a 20-25 kilogramm is megvalósítható, de nem ajánlom.
2020. máj. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
86%

Szia!

Én is azt tudnom leírni, amit a 2-es válaszoló.


10-15 kg legyen inkább a cél ehhez a dátumhoz, az is szép eredmény és látványos, utánna még tudod folytatni.


Én 175 cm vagyok és ugyanúgy 105 kg-ról kezdtem március közepén, most 92 kg-nál tartok.

Elkezdtem egészséges kajákat enni. Főtt étel, sok zöldség. Több vizet iszok. (Semmi üdítő)


A legfontosabb meg: Kalória számlálás. Ha nagyon megkívánok valamit, azt megeszem, amíg 1300 kalórián belül maradok. Persze amennyit tudok mozgok is.


Ezek nekem beváltak, nem is szenvedek egyáltalán.

Sok sikert neked is! 😉

2020. máj. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Négyes vagyok. A nyomik akik szerint haszontalan a válaszom, mégis mit javasolnának?

Ezt az étkezést hónapok óta tartom, súlyzós edzés mellett, az alakom, mint egy 20 évesé, pedig negyvenes 2 gyerekes anyuka vagyok.

A profik is így kajálnak.

2020. máj. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!