Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Normális h eleinte nm érzem...

Normális h eleinte nm érzem magam túl jól az egészséges kajáktól?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra h kb egy nap 5x eszek egészséges dolgokat tojást zabot halat zöldségeket stb stb 2 liter víz pl és nm jo a hangulatom. Inkább levert vagyok. Máskor igazából egy nap 2 3 ettem de akkor sokat és inkább zsíros kajakat krumplit meg tésztás makarónis dolgokat kenyeret stb és akkor tok jól voltam már mint hangulat szerint. Viszont már 100 felett vagyok és am is már unom szóval át akarok terni az egészséges életmódra. Többször próbáltam már és mindig e miatt a hangulat miatt abba is hagytam. De ez csak az első hetekbe lesz ilyen szar ugye ? Mert most meg vonom magamtól a régi dolgokat( egészségtelen kajak) és ra kell szoknom az újra ?
2020. máj. 26. 11:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Én a szénhidrátbevitelemet csökkentettem le kb. felére (a zsírt nem), pár napig elég vacakul éreztem magam. Fejfájás, gyengeség, rossz közérzet. Ez pár napig tartott, azóta viszont mintha kicseréltek volna, sokkal több az energiám, jobb lett a közérzetem.

Ha nálad egy hétnél tovább tart, akkor szerintem valamit nem jól csinálsz, pl. túl kevés kalóriát viszel be, vagy nem jók makrók, vagy valamelyik vitaminból, esszenciális tápanyagból túl kevéshez jutsz. Ebben az esetben keresd meg a lehetséges okot és változtass, kísérletezz.

2020. máj. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%

A cukor zsír, sok só függőséget okoz. Az alkoholista is megborul, ha elveszik a piát, most te is ilyen vagy.

Használj fűszereket, lehet az ízekkel van gond.

2020. máj. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ebédre simán ehetsz makarónit például. Hamis makarónit. Durum tésztával, csirkemellel helyettesítve az összetevőket.
2020. máj. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!