Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 15 éves fiú vagyok, és 2...

15 éves fiú vagyok, és 2 hónapja rohamosan elkezdett hájasodni a pocakom, a köldököm alatt! Hiába a felülés, diéta, és két hónapja még lapos voltam! Mit kezdjek a pocakommal, amin már több kiló háj van, és szinte napról napra hízik?

Figyelt kérdés
2010. júl. 30. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:
zabálj kevesebbet és menj futni
2010. júl. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 escrogar ***** válasza:
helyi fogyás nincs. csökkentsd a táplálékbevitelt, és menj futni.
2010. aug. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Senki sem hízik a semmitől. 2 hónapja rohamosan eszel. 2 hónapja nem csinálsz semmi mozgást. Ergo: 2 hónapja rohamosan nő a hájad. 15 évesen nem fogyózni kell, hanem falni és mozogni. A lábrázás a TV előtt nem mozgás. Nem a diéta a lényeg, hanem a kemény mozgás.
2010. aug. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Olvassátok már végig! Azt írja: diéta és felülések.


Ha tényleg mozogsz és jó az energiabeviteled (az energiaital, kóla, cukros tea, kapucsínó, néhány ízesített ásványvíz rosszabb, mintha sokat ennél), és mégis hízol, fordulj orvoshoz. Hízást okozhat hormonzavar és egyéb betegség is.


Ha nem jól eszel (pl. kiéhezetten evésrohamok, túl sok szénhidrát, stb.), akkor meg azon változtass.

2010. aug. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
a felülés édeslányom nem számit fogyásnak igazán,az egy mozgás amivel izmot épitesz..és izomhoz is kell a fehérje bevitel nem a coca cola és stb..énis azt ajánlom h ne diétáz hanem kezdj bele valami sportba egyél sokat amibe van fehérje és szép eredmény lesz..amugyis ha most futsz 1-2 hetet lemegy akkor pillanatok alatt visszajön :)
2010. aug. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Felülés? Ez a mozgás nálad?
2010. aug. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!