Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elkezdődhet így a jojó effektus?

Elkezdődhet így a jojó effektus?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk böjtölök két napot és aztán visszatérek a normál 1200 kcal-os diétámhoz akkor elkezd raktározni a szervezetem?

2020. jún. 5. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen. Nem azért mert ingáztatod, hanem mert az 1200 kalória önmagában is a legtöbb esetben elég kevés. Emellé böjtölni már már koplalás kategória. Én valószínűnek tartom, hogy nem is menne. Mármint hogy miután böjtölsz újra csak 1200 kalóriánál megállj éhesen. Inkább bezabálás lesz ebből, bár a te lelkierőd nem ismerem. Lehet megállod.
2020. jún. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Eleve a "normál 1200 kcal" egy felnőtt 160cm-es 50kg-os nő kalória kerete. Minek böjtölnél, mik a személyes adataid ehhez? Nem érdemes túlfeszítened a saját tested határait!
2020. jún. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
19/F, 177 cm vagyok, 71 kg (mostmár, mert még 1-2 hónapja 62 kg voltam) ez az oka igazából amiért gondoltam hogy jó lehetne ez a módszer, hogy kicsit gyorsabb legyen a folyamat
2020. jún. 5. 16:40
 4/4 anonim ***** válasza:

??????????

Örülj neki, hogy a kórosan soványból eljutottál normál súlyba!

2020. jún. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!