Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrába belefér minden...

Fogyókúrába belefér minden nap, egy kis péktermék?

Figyelt kérdés
Norbi update-es kakaós csigát, kiflit, sós perecet fogyasztanék. Utánna néztem, és egy kakaós csiga kábé 250kcal. 1400kcal-ás diétán vagxok, plusz mozgok is mellette, és úgy építeném bele az étrendembe, hogy még a kalória keretemen belül maradjak.

2020. jún. 5. 22:17
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Próbáltam teljesen "megvonni" magamtól a lisztes dolgokat, de a végén mindig csak ott kötöttem ki, hogy a sok sóvárgás után nem csak egy, de több kakaós csigára is rávetettem magam. Gondoltam, hogyha tudatosan beleépítem az étrendembe, jobban ellen tudok álni a kísértésnek. Tehát 80%ban tisztán ennék(sovány hús, hal, zöldség, barna rizs stb) de egy péktermék, egy napra engedélyezve lenne( pogi, kifli, túrós rétes)
2020. jún. 5. 22:20
 2/12 anonim válasza:
Szerintem nem baj, ha ezzel együtt a napi kalóriakeretet tartod. Péksüteményből egyébként sokféle van, és érdemes megnézni melyik mennyi kalóriát illetve szénhidrátot tartalmaz. Egyébként meg szerintem sem az a jó döntés, ha néhány ételfajtát egyszerűen megvonsz magadtól, mert akkor folyamatosan le kell győznöd a kísértést, ami azért nem mindig egyszerű. Mozgás mellett és a kalóriadeficit tartásával, szerintem megengedheted magadnak ezt a fajta "bűnözést". :)
2020. jún. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
41%
Az attól függ, hogy mennyire intenzíven fogyókúrázol, véleményem szerint a legjobb fogyókúrás módszer az életmódváltás, mivel hiába kardiózol napi 1 órát ha ugyanazokat a káros szokásokat űzöd. A szénhidrátot nem szabad hanyagolni, mivel a fő energiaforrása a szervezetnek, tehát mértékkel nyugodtan fogyaszthatod, kivéve vacsorára.
2020. jún. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
3as válaszoló. Elég intenzíven fogyókúrázok. Minden nap végzek legalább egy óra kardio mozgást, plusz súlyokkal is dolgozok. Életmódot váltanék, viszont abba bele kell hogy férje egy kis "bűnözés" is. A péktermékeknél is az egészségesebb fajtára gondoltam. Nem feltétlen norbis, de teljes kiőrlésű, cukormentes legyen. Viszont valami péktermék sajnos nekem kell, mert nélküle csak sóvárgok.A délelőtti órákban fogyasztanám. Reggelire, edzés előtt, vagy akár utánna szénhidrátforrásképp
2020. jún. 5. 23:25
 5/12 anonim ***** válasza:
Persze, ne érezz már bűntudatot, mert eszel egy kakaós csigát, naponta. Szerintem ennyi mozgás mellett ez simán belefér. Az még jobb lenne, ha esetleg te saját magad sütnéd a sütiket, kekszeket, tekercseket. Ìgy biztoss lehetsz abban, hogy cukormentes, jó lisztből készült terméket fogyasztassz! Sok sikert! 💪🏻
2020. jún. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
5ös válaszoló! Ez tényleg még jobb lenne, viszont sokszor idő szűkében örülök, ha el tudom készíteni a többi kajámat(reggeli, ebéd, vacsi), sok sport, és egész napos munka mellett, sokszor könnyebb lenne egy helyről beszerezni. Viszont próbálnék egészséges irányba elmozdulni. A norbi update-en kívül tudnátok ajánlani még olyan helyeket, ahol diétásabb péktetmékek kaphatóak? Vagy van felüntetett kalória táblázatuk? Pl a lidl termékei kész rejtélyek tápanyag tartalmilag..
2020. jún. 5. 23:39
 7/12 A kérdező kommentje:
Pedig a lidlben is van teljes kiőrlésű cukormentes kakaós csiga.. De sehol nem találni a kalória értékeit, így pedig nem merem beleépíteni a kalóriaszámlálósdiétámba.
2020. jún. 5. 23:41
 8/12 anonim ***** válasza:
3as vagyok, csak annyit akartam mondani, hogy fölösleges hosszabb ideig megvonni a létfontosságú tápanyagokat a szervezettől, én csináltam olyat, hogy pár napig csak húst ettem zöldséggel, napi 2 kardió, pár nap alatt látszottak a kockáim, utána persze visszajött mert a karanténban semmk dolgom nem volt. :(((
2020. jún. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
3as,8as válaszoló. Én is csináltam ilyen drasztikus módszereket. Csak utánna nekem is visszajött az egész, vagy még dupla annyi:((
2020. jún. 7. 10:41
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia Kérdező! Szerintem simán beépítheted, de arra figyelj,hogy ne nasiként funkcionáljon,hanem akkor edd,ha éhes vagy. Tehát mondjuk a kakaós csiga menjen tízóraira,ne ebéd utáni kis nasinak. Amúgy szerintem a Szafi termékek jobbak,mint a Norbi és otthon elkészíteni is nagyon gyors. Persze az ára miatt nem mindegy,de nekünk itthon nagyon bevált:) sok sikert. :)
2020. jún. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!