Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki segitene kb hany...

Valaki segitene kb hany kaloriat ehettem ma es mennyit mozogtam le? Szerintetek ez belefer fogyokuraba?

Figyelt kérdés

Ma ezeket ettem tudom semmi feherje nincs benne mondjuk ez ritka.Szerintetek ha ennyit eszek fogyhatok ha mozgok is utanna? Vagy hany kaloriat kellene ennem egy nap?

2 tojasbol rantotta+3szelet csirkemellsonka 1 paradicsom,5 evokanal zabpehely 1dl hazi tejjel.1 csomag puffasztott rizs,1 tanyer lencsefozelek keves rantasos, 1nagyobb meretu alma,2 marek cseresznye ,1 db sos kifli..2 es fel liter viz

Ma este 4km-t kocogtam 15 percet bicikliztem es 15perc itthoni torna (felulesek,gugolas)

18/L 168cm 72kg


2017. máj. 29. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Ennyire nehéz lenne beírkálni googlebe és magadnak összeszámolni? 5 percbe se telik. A kaja kb 1800 kalória, a mozgás meg kb -190. Elég necces, mondjuk sóskiflit meg egy egész csomag puffasztott rizst nem nagyon kéne ha fogyni akarsz.
2017. máj. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kaloriabazis.hu
2017. máj. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én is ezt ajánlom. kaloriabazis.hu ennél egyszerűbben nem lehet számon tartani.
2017. máj. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is a kalóriabázist ajánlom, de ha szerinted ebben nincs fehérje, akkor nem tudom, miben van.
2017. máj. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!