Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha napi fél órát szoktam...

Ha napi fél órát szoktam futni egy nap akkor belefér napi 2-3száz kalória csoki a fogyókúrába? 16/L

Figyelt kérdés

2017. máj. 30. 16:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt csak te tudhatod... Kérdés, mit eszel még, de ha bármilyen megszorításra van szükség, akkor nem pazarolnám csokira a kalóriakeretet...


Ráadásul 2-300 kcal elég sok. Az egy kisebb étkezés nekem, pl. két tojás némi sajttal és zöldséggel. Rohadtul nem érné meg lecserélnem valami ócska csokiszeletre. Az igazi csokoládét viszont beépítettem a keretbe: napi egy kocka 85%-os vagy magasabb kakaótartalmú étcsoki formájában. Kevés kalória, kevés cukor (minimlis vércukoringás) és pont elég.

2017. máj. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez a te döntésed. Beleférhet, ha bele tudod tervezni jól.

Nekem mozgás nélkül is belefér egy nagy adag torta, mert annak jók a makrói (ha én csinálom) de cukros csoki nem férne...

Félóra futás az nem rossz, ha neked fontos a csoki és amúgy normális a napod, beleférhet.

2017. máj. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Napi fél óra futás az kb. lóf***. Mikor 100 kilóról kezdtem fogyózni, akkor futottam le ennyit, és kőkemény diétát kellett mellette tartanom, pedig én edzettem másra is.

Napi 2-300 kalória csoki rengeteg. Ha ennyivel többet eszel minden nap, mint kéne, az már eleve baj. Ha ezt csokoládéból eszed meg, az akkor is gáz lenne, ha nem kéne fogynod. Ennyi édességet nem szabad zabálni.

Inkább tanulj meg lemondani a csokiról. Nem kell teljesen, nem kell örökre, de napi 300 kalória édesség az már nem normális. De te döntesz...

2017. máj. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Persze,hogy belefer..:D

En 1000,olyan van,hogy 1500 is megeszek szemetbol..Pl csipsz,pizza,csoki,akarmi,es meg 4200 kcaltol sem zsirosodok 180cm/77kg...

Csinald ugy,hogy legalabb 80%-a legyen tiszta a kajadnak..

2017. máj. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
te tudod. nekem nem férne bele. fél óra futásod az milyen? rendesen nyomod vagy csak amolyan "futok, hogy csokit ehessek" lötyögés?
2017. máj. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

utolsó: 8km/h kb.

Egyszerűen nem megy se gyorsabban se többet.

2017. máj. 30. 19:12
 7/8 anonim ***** válasza:

A 8 km/h már nagyon nem lötyögés, hanem gyors tempó. Így érthető, hogy állatira kívánod az édességet, mert jórész szénhidrátot használsz fel a gyors tempójú mozgással.

Inkább fuss lassabban legalább 5 km-et, maximum 7 km/h ! tempóval. Ha túl szaporán veszed a levegőt lassíts.

Nem fogod annyira kívánni a csokikat, ha zsírégető edzésre állsz át.

2017. máj. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fél óra alatt 4 km az nem sok, de ha rendszeresen jársz futni, akkor hamar menni fog jobban is. A csokit meg vágd a felére, vagy egyél csak kétnaponta...
2017. máj. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!