Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha mindennap futok 30-45...

Ha mindennap futok 30-45 percet, aztán szobabiciklizek átlagban 30 percet, emellett kevesebbet eszem, Júniusra hány kg-t tudok leadni? Esetleg akik hasonló módszerrel fogytak, mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
15/L 173 cm/64 kg

2014. jan. 9. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:
ne kevesebbet akarj enni hanem jobbat, kevésbé zsírosabbat és cukrosabbat és a szénhidrátból is vegyél vissza
2014. jan. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot, de ez nem válasz a kérdésemre ><
2014. jan. 9. 19:24
 3/6 anonim válasza:
max 5 kiló felesleg lehet rajtad annyi pedig 2-3hónap alatt simán lemegy ha ezt tudod tartani.
2014. jan. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ha ezt csinálod, szerintem másfél-két hét alatt megunod, és megutálod. Mi értelme van mindennap edzeni? Eddz csak kétnaponta, akkor adj bele mindent, de pihenj is közben. Kell a pihenés. Vagy 2nap edzés 1 nap pihenő, ha nem bírsz magaddal, én is úgy kezdtem, hogy minél kevesebb pihenőnap legyen, de rájöttem hogy sokkal hatékonyabb, ha több a pihenőnap, viszont amikor edzés van (akár futás, akár bicikli, vagy más is), sokkal intenzívebben tudom csinálni, nem unom meg, nem érzem azt hogy fáradt vagyok és tegnap is jobban ment, szóval ne akarj mindennap edzeni
2014. jan. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Makoscsiga ***** válasza:

'Ha mindennap futok 30-45 percet, aztán szobabiciklizek átlagban 30 percet'

Ja persze! És ugye eddig nem sportoltás semmit! :D

2014. jan. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
kedves utolsó, 4 évig röplabdáztam, versenyszerűen :)
2014. jan. 30. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!