Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2 hónap alatt lehet látványos...

2 hónap alatt lehet látványos változás ha végig be tartok mindent?

Figyelt kérdés
168/87 vagyok. 98ról kezdtem, csak étrendet váltottam és figyeltem a kalóriákat, viszont 90nél volt egy hatalmas több hónapnyi stagnálásom ami miatt a kedv, motivációm is elment és ugráltam 90-92 közt. 2 hete újra kezdtem, csak most bővítettem mozgással. Heti 6x futok (ha lassú tempóban csinálom elvileg ehhez nem kell pihenőnap), szedek fehérjeport illetve biotech super fat zsírégetőt is (tesztelek, mert a vélemény megoszló, elvileg 10%ot rádob a zsírégetésre mozgás mellett). Ilyen szinten augusztus 15ig (lesz 1 családi esemény) tudok látványos változást generálni? Ha nem is a nagy súlyvesztés, de esetleg a centik kisebbek legyenek.

2020. jún. 16. 12:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

ha valóban odafigyelsz és ahogyan leírtad, heti 6x futsz, akkro igen, mindenki látni fogja, h valami történik a testeddel jó értelemben. De 2 hónap alatt túl nagy csodát ne várj.

Nagyon figyelj oda az étkezéseidre is.

2020. jún. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát akár 6-8 mínusz is lehet ennyi idő alatt és azt mindenki észre fogja venni. Azonban heti 6 mozgás szerintem sok, vagy hát legalább is nagyon nehezen betartható. Illetve és variálnám más mozgásformákkal is, hogy ne váljon unalmassá. Pl.: néha biciklizhetsz vagy éppen kardio helyett erősítesz. Fehérjeporra nem tudom mennyire van szükséged, zsírégetőnek szintén nem látom sok értelmét, inkább egyszerűen egyél egészségesen és számolj kalóriákat. Ha mínuszban vagy nincs mese, fogyni fogsz:)
2020. jún. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

#2 tudom hogy deficitben fogyok, de fontos hogy ne izomból (ehhez kell a fehérje ami ételekből nincs meg), a zsírégető meg elviekben egy 10%al megdobja az alap zsírcsökkentést amire én hajtok.

2020. jún. 17. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!