Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám leadni a terhess...

Hogyan tudnám leadni a terhesség alatt felszedett kilóimat? 15 kg pluszban vagyok.

Figyelt kérdés

Kérlek adjatok tanácsot étrend, mozgás terén stb. Nem tudom hogyan kezdhetnék hozzá és eléggé elvagyok keseredve.


Válaszaitokat előre is köszönöm.



2020. jún. 20. 22:18
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
Energiadeficitet kell elérned (pont).
2020. jún. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
49%

Az első jól mondja.

Mondjuk vigyél be napi 1500 kaloriát.

Ha egy hét alatt nem fogysz vagy kevesebb, mint 0,5kg-ot fogysz, akkor jövő héten napi 1300-at. Ha megint nem fogysz, akkor megint vidd lejjebb 200-al a napi kaloriabeviteled.

Az sem jó ha túl sokat fogysz. Ha egy hét alatt több, mint 1 kg-ot fogysz, akkor meg 200-al felfelé vidd a bevitt kaloriákat.

Így megfogod találni azt az energiamennyiséget, amivel fogyni fogsz.

2020. jún. 21. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Legegyszerűbb, ha kideríted h eddig mennyi volt a napi bevitel. Onnan lehet levinni,majd az lesz a cél. Kezdetnek túlzás az 500kcal deficit.

Sajnos a makacs test néha adaptálódik, és visszacsatol.


Szoptatod még a babádat? Mert olyankor nagyon megfontoltan kell ezeket a dolgokat intézni, és az étkezésre is oda kell figyelni mégjobban! Ilyenkor az 500kcal mínusz pláne túl sok!


Javasolnám egy szoba bicikli beszerzését. Ha a hátad nem jött még rendbe, akkor horizontbicikli. Vagy elliptikus tréner. Ez utóbbi a felső testet is igénybe veszi. Stand aline edzésformának ez jobb

2020. jún. 21. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, "stand alOne"-t akartam írni. Az első voltam. Kérdezz bátran,nem vagyok ám bunkó ;-)
2020. jún. 21. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
És a rendbejövetelnél nem "hátad" akart lenni, hanem a "GÁTAD" (szar telefon belejavít, de ostobán)
2020. jún. 21. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én most kezdem, most hagytam abba a szoptatást. Én 10-et szeretnék leadni. Fogom számolni a kalóriát kalóriabázison, odafigyelek hogy kalóriadeficitben legyek. Emellett tornázom (Chloe Ting programjai) stb
2020. jún. 21. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mekkora a baba? Szoptatsz még?
2020. jún. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. :) Igyekszem mielőbb kideríteni mennyit viszek be 1 nap. Az eleje óta nem szoptatok sajnos. 5.5 hónapos a kisfiam.
2020. jún. 21. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!