Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Édességet milyen időközönként...

Édességet milyen időközönként eszel?

Figyelt kérdés
Cukros dolgokra gondolok. És miket általában?

2020. jún. 24. 05:37
A kérdező szavazást indított:
Naponta
Hetente
Havonta
Kibírom hogy nem eszem
Édesítőszeres dolgokat eszem
39 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Meg próbálok oda figyelni..

Hetente egyszer van csaló nap

2020. jún. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Minden egyes nap. Mikor megpróbáltam csökkenteni vagy kiiktatni, mindig kiéheztem rá és bezabáltam, állandóan tönkrevertem a diétámat. Edig helyettesítettem őket egészséges alternatívákkal, mégsem vizonyult elégnek. Túró rudit, pöttyös gurut, mogyoróvajas KitKat-et, Milkát eszek többnyire, ügyelve a mértékre. Ez végre beválik.
2020. jún. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

*pedig

*bizonyult

2020. jún. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%

Egyáltalán nem, azon ritka emberek közé tartozom, akik nem szeretik az édességeket. :D

Nekem a laktató, magyaros, kiadós kaják a "mumusok", ezeket kb. hetente eszem, csak fél adagot. Így kibírom.


25N

2020. jún. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
64%
minden második nap
2020. jún. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Heti egy-két nap. De akkor sem egy táblacsokit falok be. Szerencsére a kedvenceim pont kis szeletes csokik :) Ha van valami ünnep, összejövetel, akkor meg eszem sütit.
2020. jún. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%

Heti 1x tartok csalónapot, van hogy sütit sütök.


Meg most pl rákattantam a gyümölcs levesekre, vacsira megeszek egy tányérral.


Van, hogy megkívánok egy szelet csokit, vagy főzök egy adag pudongot de ritka.


Szóval annyira nem eszek édes dolgokat, de nem is zárom ki.

2020. jún. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%

Én sajnos nagyon édesszájú vagyok.

Minden nap eszek édességet, de egészségeset pl palacsinta fehérjeporból, zabpehelyből. És édesítőszert használok. Szóval alternatívákat eszem.

2020. jún. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

A napi édességadagomat kiteszi a gyümölcs, fehérjeshake, reggeli zabkása lekvárral vagy édesítőszerrel.

Heti 1-2 alkalommal meg eszek süteményt, mert anya vagy a mamám nagyon finomat süt, kár lenne kihagyni :)

2020. jún. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Naponta,de muszáj mert nagyon édesszájú vagyok,és különben megszegném a diétát:D

Napi egyszer eszek valami nasit,de próbálok picit kevesebbet és mellé gyümölcsöt. A döbbi étkezésemre viszont nagyon odafigyelek,azok általában hús,zöldség,tojás,hal,túró. Kenyeret,tésztát viszont nem eszek,krumplit ritkán. Így belefér egy kis csoki,vagy péksüti naponta,persze a kalóriát számolva:))

Ja és reggelente a tejeskávé:D

2020. jún. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!