Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 164 centi 58 kiló vagyok....

164 centi 58 kiló vagyok. Keveset eszem, minden nap edzek, és mégis híztam egy kilót. Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Minimum 55 re akarok visszafogyni. Azt mondják jó alakom van, meg hogy a csontjaim nehezek, de sztem nagy a combom, a hasam, meg a derekamon is van kis husi. Nekem ezek nem kellenek, és le akarom adni!!

Minden nap egy órát keményen edzek. Tekerek elliptikus tréneren (asszem ez a neve) hasizmozok, béres alexandrás lábemelgetős edzést is csinálok. Ezenkívül karra is súlyzózok. Jahm mellesleg fóliűval betekerem a hasam meg a combjaim.

És eszek reggel két pirítóst, ebédet rendesen, de azt is kevesebbet mint szoktam, vacsira gyümi,egy répa, meg egy activia szigorúan natúr.

Szóval mit nem csinálok jól?? Valamit biztos nem mert híztam egy kilót:( :( :( :(

segítség ;(


2010. aug. 1. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az izom nehezebb mint a zsír. Nem tűnsz feszesebbnek, vékonyabbnak? De egy kiló amúgy is olyan hogy ide oda vándorol, lehet hogy sokat ittál, és utána mérted magad.
2010. aug. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne csak a mérleggel tőrődj!

Hanem hogy kevesebb zsír van-e rajtad?!

HA igen,akkor az az 1 kilót biztosan izomban híztad!

Inkább használj centist,azzal mérd meg magad mindenhol!

2010. aug. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

De.. egy icipicit, mintha feszesebb lennék. De nekem ez még nem elég!

Ok akkor centikben mérem magam :p

Tényleg..az izom nehezebb mint a zsír. Mondjuk sportolok is,kosarazok...akkor lehet hogy nem is fog lemenni az áhított 3 kiló? :(

Tudtok valami olyat amit nagyon nem kéne enni, mert nagyon hízlal?

Bocsi a sok kérdésért.

2010. aug. 1. 21:04
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem jól csinálod a dolgokat!

csak legyél türelmes!

Szerintem csak ezeket kell mellőzni:édesség,kóla,és olyan ételek,amikben sok a zsír(mondjukpl a rántott ételek sok olajat felszívnak)

Növények közül asszem a kukorica,és a banán ami jobban hízlal!Most hirtelen nem jut több minden eszembe!

2010. aug. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi. Kólát amúgy sem szeretem, a banánt sem:D ezekkel nem lesz gond. Csoki már most hiányzik. Azért egy milka(L) ...

De kibírom:D mindent a cél érdekében:)

2010. aug. 1. 21:58
 6/7 anonim ***** válasza:

HA hiányzik a csoki,akkor délelőtt még szerintem megengedhetsz magadnak egy müzliszeletet tízóraira,mondjuk egy almával...

Úgyis lemozgod!Sok sikert!

2010. aug. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Azon vagyok, hogy mielőbb.

köszi (:

2010. aug. 2. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!