Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van ez velem? :///...

Miért van ez velem? :/// tiszta szégyen, amit csinálok:/

Figyelt kérdés

Egy átlag ember, aki általában nem fogyózik, eszik reggelit, ebédet és vacsorát.

Ha én is így tenném, talán nem híznék.

Nem vagyok kövér, nem is nagyon kellene fogynom max. 3-4 kilót, de annyira szánalmas, amit csinálok.

Ha jó napjaim vannak, akkor tudok teljesen diétásan étkezni, ilyenkor általában vacsira eszek egy joghurtot vagy valami kis könnyűt. De simán beleférne 1-2 szelet tk kenyér, de ha már vacsorázok valamit, akkor elszalad velem a ló, hogy ma már úgyis mindegy és össze-vissza eszek mindent. És eszek 1-2 kocka csokit, akkor megint ez van, hogy ma már mindegy, na majd holnaptól eszek kevesebbet. És egy csomó ideje ez megy :/ annyira utálom magam emiatt :///

És ami a legrosszabb, hogy ha már vacsorázok, elcseszettnek érzem az egész napot, és jön a hülyeségem. ://


2011. okt. 10. 17:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy evéssel vezeted le a feszültséged? Mert akkor a problémákat kéne megoldani. Amúgy mindenkivel előfordulhat, hogy megcsúszik.

Egyébként: ha nincs otthon nassolni való, akkor nem is fogsz

2011. okt. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

nem, szerencsére nincsenek most nagyobb gondjaim..

de ilyenkor bármit képes vagyok enni, gabonahely, vagy bármi:/

2011. okt. 10. 17:24
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem akkor szokott ez lenni, mikor nem tudok napközben rendesen enni.

Akkor én is este mindent össze tudnék enni. (Vmikor sajnos eszek is:-S)

Nem lehet, hogy nálad is ez a gond?

2011. okt. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!