Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen karcsúsító diéta/étrend...

Milyen karcsúsító diéta/étrend segítene?

Figyelt kérdés

A legtöbb fogyókúrának az a lényege, hogy hány kilót adjunk le magunkról. De nekem nem ez a célom, hanem karcsúbb derekat szeretnék, és arról a tájról lefaragni a felesleget. Nemrég kezdtem el rendszeresen edzeni, és tudom hogy hosszú távon ez a leglényegesebb de szeretném az edzések hatását fokozni egy jó étrenddel. Ha valaki esetleg tud információt a témával kapcsolatosan, nagyon örülnék ha megosztaná velem.

Fun fact: vegetáriánus vagyok, nem tudom ez inkább előny, vagy hátrány-e.



2020. jún. 28. 22:43
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

1. helyi zsírégetés nincs

2. az edzés 20%, az étkezés 80% a sikerhez

3. hús nélkül hogyan akarsz izmot építeni, ami a formásodáshoz kell? (gondolom van alternatíva, de nem tűnik túl tudatosnak, amit csinálsz)

4. optikailag karcsúbb a derék, ha formásabb a váll és a popsi, valamint ha a testzsírszázalékod kisebb.

2020. jún. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
18%
Pontosítok az elözöéhez: 30% sport és a többi az étkezés. Ahogy már mondták, nincs hekyi zsírégetés. Az, hogy vegetáriánus vagy az ellehetleníti a dolgot, ha csak a nyavalyás zöldségeket eszed nem igen fogsz erösödni. Térj észhez és egyél húst, a benne levö tápanyagok is fontosak, ne csak növényeken akarj élni, az ember mindenevö.
2020. jún. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Teljesen megértem az észérveket, belátom ha valaki sokkal tájékozottabb a témában mint én. De nincs joga senkinek megmondani azt, hogy nekem már pedig észhez kéne térnem az ember mindenevő stb. A vegetáriánus életmóddal kapcsolatban is rengeteg mindent mondtak már különböző tudósok, valaki szerint nem egészséges valaki szerint semmit nem befolyásol, valaki szerint egészségesebb. Nem tudom melyik az igaz valójában, de én amióta az eszemet tudom SOHA, nem ettem meg a húst, és nem amiatt mert ez most akkora trend vagy divat lett.
2020. jún. 28. 23:12
 4/6 anonim ***** válasza:
23%
Nem kell megenned, úgy étkezel, ahogy akarsz. Csak akkor keress olyan alter fehérjeforrást, amivel tudod helyettesíteni, mert spárgából és brokkoliból sajnos nem lesz izom! Ehhez viszont dietetikus tanácsát kérd, mert itt nincsenek szakemberek, ez pedig egy speciális kérdés, szerintem.
2020. jún. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia:)

Diétázz,és nagyon figyelj a sok fehérjére,nem muszáj hús,van egy csomó alter fehérjeforrás

Egyél többször keveset,egyszerre kisebb adagokban,így összeszűkül a gyomrod és vékonyabb lehet a derekad,laposabb a hasad

Plusz mellé jó sok mozgás,eddz fenékre mert úgy optikailag a derekad vékonyabb lesz ahhoz képest

Keress rá a stomach vacuum gyakorlatra

Remélem segítettem,nekem ezek beváltak

2020. jún. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2020. jún. 29. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!