Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki részt vett...

Van itt olyan aki részt vett valamilyen "online" életmódváltó programban (étrend, edzésterv)?

Figyelt kérdés
Én ehhez totál nem értek, szóval fogalmam nincsen, hogy mégis hogyan kell papírforma szerint egészségesen étkezni, mit és mennyit kell mozogni stb., hogy annak ténylegesen eredménye legyen. Sok mindennel próbálkoztam itthon, kipróbáltam ilyen-olyan tippeket, diétákat (és tudom, hogy életmódváltás stb., de ha az ember semmit nem tud az egészről és korábban sosem foglalkozott ezzel akkor szerintem így sokkal könnyebb elkezdeni, mert van mihez tartani magad), próbáltam kalóriát számolni, józan paraszti ésszel próbáltam egészségesebben étkezni, biciklizgettem meg youtube-os videókra tornáztam... de sosem lett ténylegesen eredménye vagy nagyon nagyon minimális, szinte észrevehetetlen. Személyesen nincsen lehetőségem segítséget kérni pl. személyi edzőhöz járni stb., de találtam egy-két online lehetőséget is és gondoltam hátha van már valakinek tapasztalata, esetleg kipróbált már valamit és be is vált.
2020. jún. 18. 14:39
 1/2 A kérdező kommentje:
Annyi még, hogy diák vagyok és nem vagyok eleresztve anyagilag, szóval egy kb. 30ezer forint a lélektani határ, amit rá tudnék erre szánni.
2020. jún. 18. 14:40
 2/2 anonim ***** válasza:
Én sem tudom hogy kell kalóriát számolni stb,úgy is elrontanám.
2020. jún. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!