Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért káros a Lifetilt?

Miért káros a Lifetilt?

Figyelt kérdés

Itt olvastam egy véleményben...


Arra már rájöttem, hogy túlárazott. Egyszer vettem CLA-t és fehérjét tőlük, de a CLA-ját 4esével kell szedni naponta és 60 db-os, simán lehet találni a neten 240 dbosat, amiből 2 a napi adag és fele annyi, mint ez. A fehérjéje jól oldódik és finom, de miért káros ezt követni? A cél nem itt is az egészséges fogyás? alakformálás ?


2020. jún. 30. 21:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Mert a tulaj egy komplexusokkal küzdő, beteg ember.
2020. jún. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ez miben nyilvánul meg? Nem ismerem őt személyesen.
2020. jún. 30. 22:13
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
Sztem a lifetiltet a marketing tartja el, annak idején jó volt a target a 30-as nőkre, azóta is az ő alázásukból el a srác.
2020. jún. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
62%
Évek óta nem rak ki semmilyen alázós posztot, nem ártana kicsit frissíteni az infókat
2020. jún. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha a termékek is annyira károsak az emberre, mint a tulaj, akkor biztos halál.

Én biztos nem támogatnék egy ilyen idiótát azzal, hogy megveszem a túlárazott sz@rjait.

2020. júl. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Én sem veszem meg, mert fehérjéből több is kell egy adagba mint más márka és kiegészítők is sok helyen jobbak olcsóbbak.
2020. júl. 1. 03:39
 7/15 anonim ***** válasza:
85%
Túlárazott termékek. A konkurenciához képest jóval cukrosabb fehérjék. A cla, kollagén stb indokolatlanul drága és kis adag a konkurenciához képest. Csak egyféle fogyási módszerben hisz, ami semmilyen forrással nincs alátámasztva, csak azzal hogy Tomika éppen hogyan kelt fel. Rengeteg burkolt nőalázó írás! Egészségtelen, gyors fogyást igér, ami megvezeti a nőket, de nem neveli tartósan fenntartható életmódra. Az edzés is specifikus, főleg egy testrészre megy rá. Azonkívül a férfiakra semmilyen hangsúlyt nem fektet, nincsenek rendesen kiszámolva a makrók, annyi van nekik, hogy mindenből egyenek másfélszer annyit, súlytól függetlenül.
2020. júl. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer tévedtem az oldalra, mintha a csernust olvastam volna. Ennyi elég is volt.

Akiknél hatásos azokat biztos verték gyerekkorukban, hogy ezt a stílust elviselik.

2020. júl. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
100%

[link]

érdemes végigolvasni és megkapod a választ

2021. febr. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én anno még a lifetilt előtti időkből olvastam blogját, elkényeztetett kis kötsögként írt blogot, ahol azon rinyált, hogy a kanbulira rendelt prostituáltak milyen szarul néztek ki (átlagos nők voltak). Minden második posztja töményen nőgyűlölő volt. Aztán ebből élt meg, mert ahogy írják itthon sok nő sajnos így van szocializálva, húú de jól megmondta az a férfi ótvar szar vagyok, meg is veszem az összes termékét (röviden ennyi, tudom komplexebben adja elő). Arról nem is beszélve, hogy külsőleg egy fos már elnézést alkatilag és erős bagós. A linkelt cikket mindjárt olvasom...
2021. márc. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!