Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Aki ketogén diétázik mivel...

Aki ketogén diétázik mivel helyettesítitek a kenyeret? Mennyit mozogtok?

Figyelt kérdés
160 cm és 70 kg vagyok, szeretnék megszabadulni 10 kgtól legalább, de 15 lenne az álmom.

#Ketogén diéta, fogyás,
2020. júl. 1. 12:00
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
65%
Nem tudom tisztában vagy-e vele, de a ketogén diéta nem olyan, hogy mindenféle Norbi terméket eszünk. Ha férfi vagy, nagyon-nagyon max 20g ch, ha pedig nő, akkor 30g. De ez a felső határérték. Nincs olyan, hogy mivel helyettesíted a kenyeret, mert NEM lehet kenyeret enni. Zsírt és fehérjét kell enned, abból is az Omega-3 zsírsavak arányára kell figyelni, mert külöben elbukod az egészet. Ha pedig nő vagy, simán tönkrevághatja az egész hormonrendszeredet. Nem akartam bunkó lenni, csak ne kezdj diétába háttértudás nélkül.
2020. júl. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Nő vagyok. Lehet inkább akkor a 160 grammos ch diétát próbálom ki, ez tényleg elég durvának hangzik. Köszönöm a válaszodat.
2020. júl. 1. 12:26
 3/33 anonim válasza:

Keto kenyér:

[link]

2020. júl. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
61%
Nincsen semmiféle csodadiéta. Zsírvesztést csak kalóriadeficittel lehet elérni.
2020. júl. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

Az igazi ketogén diétàban nincs ilyen. Ha azt akarod csinàlni egészséges módon, akkor sok dologról le kell mondanod, a készételekről is.


Ha pl egy laza 100g szénhidràt alatti lowcarb étrendet tartasz, abba sokkal több minden belefér, azzal is tudsz fogyni. ( Én is így élek, eszem kenyeret is ( szénhidràtcsökkentett vàltozatot) -50 kg-nàl jàrok.)


160 ch- s diéta? Hàt kipróbàlhatod, ha gondolod. Ez egyénfüggő persze, én pl azzal nem fogytam semmit sem. De lehet neked bejön😊 Sok sikert kívànok!

2020. júl. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Kb. 200-220 g ch-t ettem eddig naponta, szerintem 160-al fogok fogyni. Sajnos este ettem mindig többet + nasiztam. Ezt elhagyom meg tornázok is, eddig szinte semmit sem mozogtam. Aztán majd kiderül.
2020. júl. 1. 15:21
 7/33 A kérdező kommentje:
És napi max 1300 kcal. Igazából Ír-és vagyok szóval ezt a diétát kellene tartanom endokrinológus javaslatra, csak mióta szültem nem foglalkoztam vele sajnos, ezt is van ez a plussz 15 kg.
2020. júl. 1. 15:23
 8/33 A kérdező kommentje:
*IR-es
2020. júl. 1. 15:24
 9/33 anonim ***** válasza:

Ja, nekem is endokrinológus ajànlotta a 160 ch- t. IR miatt, Fél évet szenvedtem vele, de semmit nem fogytam. Az a szénhidràt nekem túl sok. Amióta a felét eszem, azóta tök szépen megy le a súlyom.

Persze kipróbàlhatod, enyhe IRnél akàr még segíthet is, de amúgy nem. 5. voltam.

2020. júl. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
61%
Nem számít a szénhidrát mennyisége fogyás szempontjából, ha 300g-ot eszel akkor is ugyanúgy fogsz amennyiben kalóriadeficitben vagy.
2020. júl. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!