Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3 nap alatt visszahízható?

3 nap alatt visszahízható?

Figyelt kérdés

4 hónapja kezdtem, ezalatt 5 kg ment le összesen.

Az elmúlt 3 napot viszont végigzabáltam, hogy nekem ez sem jön össze. Azért 4 hónap alatt 5 kiló minusz nem egy nagy teljesítmény. 😞


Viszont ezzel a 3 nappal ez most tényleg mind visszajött? 4 hónap munkáját csesztem el?


29 éves nő 170 cm 87 kiló



2020. júl. 3. 08:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
7000+ kalória 1 kg zsír, hacsak nem ettél 28000 kalóriát plusz a napi igényedet 4 nap alatt, akkor nem jött fel 4kg zsír.
2020. júl. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem jött vissza!!

Nyugodj meg:)

Velem is vannak ilyen bezabálós napok,amikor tényleg szó szerint magamba tömök mindent,persze nem a salátát csirkével:D tényleg csoki,péksüti,kakaó stb...minden mennyiségben. Vagy 6000 kalória,ha nem több.

De nem jön vissza semmi pár nap miatt,pedig én elég kicsi vagyok,48-49 kiló szóval nálam ez brutálisan túllépi a kalória keretet.

Másnap igaz,hogy többet mutat a mérleg,de csak mert bennem van a sok kaja,pár nap és helyreáll a súlyom. Max 1 kiló hízás előfordulhat,de azt 2 hét alatt le lehet adni,vagy még annyi se ha nagyon odafigyelsz

És egy kis pozitív dolog, az ilyenek után még sikeresebb leszel amikor visszálsz, jobban mennek le a kilók:)) legalábbis saját tapasztalat alapján.

A lényeg: ne aggódj,biztos nem szedted vissza,csak állj vissza a diétára és helyreáll a súlyod,még jobban is fog menni egy kis szünet után:)

Sok sikert,és kitartást!

2020. júl. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ezért kell néha csalónapot tartani. Akkor nem zabálsz mindent össze x hónap után- és adod fel vele az eredményeidet.


Egyébként ennyitől nem jött vissza. Csak tele (hát rosszúl hangzik) a beled kajával, salakanyaggal. Több nap is lehet mire feldolgozod. A vízraktározás is meglátszik mérlegen. Majd szépen kiürül.


Térj vissza az eredeti étrendedhez és kész. De talán jobb lenne átgondolni a dolgot. Nekem is nagyon sok olyan kísérletem volt, amit felrúgtam mondván "sose ehetek egy jó finomat nekem ez nem éri meg"


Most mindent eszek ésszel, számolgatva időnként zaba napokkal. Plussz megtaláltam azt a mozgást amit szeretek is csinálni. Én se fogyok túl gyorsan de sokkal jobb a közérzetem. És ez sokat számít.


Ha nem vagy elégedett olvasgass, tájékozódj és olyan életmódot állíts össze amit örökre meg tarthatsz. Elsősorban azt nézd mi a jó neked, ne a számokat. Sok sikert :)

2020. júl. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
17%
Nem híztál vissza, csak tele van a beled minden sz**ral. Tessék komolyabban venni a diétát, minden nap 6 óras ablakban enni olyan 1000 kalória körül, utána 18 órát koplalni és mozogni egy picit. Garantáltan meglesz a heti 0.5-1kg fogyás.
2020. júl. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kedves 3-ik, sajnos akkor én kövéren élem le az életem, mert nálam nem arról van szó, hogy megehetem-e ezt vagy azt az ételt.

Én enni szeretek, sokat. Nálam az nem lenne opció, hogy eszek egy kis csokit vagy mindenből keveset. Attól még ugyanúgy be akarnám vágni a zacskó chipset, 2 tábla csokival.

Tehát nekem az életmódváltásnak totális lemondásnak kell lennie. Különben semmit nem fogyok. Beleférni, belefér a csoki, péksüti stb. csak sajnos nem az a mennyiség, ami számomra kielégítő. Így marad a megvonás.

2020. júl. 3. 11:20
 6/8 anonim válasza:
54%
Ugy orulok h nincsenek ilyen gondjaim 😆😆😆
2020. júl. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Olyankor mi a helyzet, ha 5 héten belül a bezabálós napok száma 9?😶

Előtte 51 kiló voltam. Egy ilyen 6-7ezer kcal/nap. Szerintetek mennyi idő lesz, míg visszaáll a súlyom?

Hát igen, mindenkinek vannak nehezebb időszakai. Senki sem tud mindig 100%-on teljesíteni. :)

2020. júl. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 csakénvagyokaznyugi ***** válasza:

Figyelj babóca, én januárban 74 kilóról indultam, most 59 kiló vagyok, imádom az ízeket én is, napi többezer kalóriát megettem, DE! úgy nem lehet fogyni, hogy közben a nasin jár az eszed, vékony akarsz lenni, nem? akkor felejtsd el azt a sok szar nasit, nem egészségesek, és csak bűntudatod lesz tőle, ha megeszed, szóval már te magad is tudod, hogy rossz amit csinálsz.

Vagy tarts néha csaló napot, vagy bírd ki nasi nélkül, a kettő együtt nem megy.

Ha nasizni akarsz, kezdj el edzeni, tereld el a figyelmed, végülis egyedül TE vagy a felelős azért, hogy hízol-e vagy sem, és döntsd el, hogy mit akarsz érezni másnap. Izomlázat, vagy bűntudatot?

Ha gondolod írj privátban, elmondom én hogy adtam le -15 kilót, és még mindig hátravan majdnem 10 kiló, baromi unalmas csinálni, nekem sincs hozzá kedvem, de lapos hasat szeretnék, nem? de. Tudom, hogy mit kell csinálnom érte, szóval megcsinálom az edzést, figyelek a kajára.

Igazából ha erős az elhatározásod, akkor nem lesz nehéz megállni a nasizást, te valószínűleg szeretnél lefogyni, de úgy, hogy közben zabálsz mellette, szóval annyira mégsem akarsz lefogyni, neked a kaja fontosabb ezek szerint.

Valahogy úgy érzem, hogy már évek óta szeretnél lefogyni, ha akkor elkezdted volna, amikor gondoltál rá, már rég túllennél rajta :) Képzeld el magad 5 év múlva, ahogy még mindig kövér vagy, és eszedbe jut ez, hogy miért nem hagytál fel a nasival, már rég vékony lehetnél, de még mindig itt tartasz, sehol. Milyen érzés? Nem kellemes, ugye?

Azt mondod 170 centi mellé vagy 87 kiló. Szeretnéd megvárni, amíg ez a szám több lesz? Vagy felmegy 100 fölé? Most közelebb vagy a célodhoz, ha hízol még +20 kilót, akkor még fél évet számolhatsz a fogyásra, több ideig fog tartni.

Btw, én az elején sem kívántam a nasikat, de most sem, még annyira sem, mint az elején. Idővel könnyebb lesz kibírnod, szóval sok sikert, belefér az idődbe 1 óra edzés szerintem.

2020. júl. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!