Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Visszahízhatok?

Ráhel14 kérdése:

Visszahízhatok?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a testsùlyom a magasságomhoz képest nem sok, de egy picit aránytalanul oszlik el.

A hasamon van egy kevés és az oldalom, amolyan uszògumi. Már egy hete pròbálok este nem enni /sokat nassiztam este/, voltam 40-50 percet futni hétfőn és pénteken

csütörtökön aerobikoztam. Szeretnék ezektől megszabadulni, de félek ha abbahagyon az edzéseket még többet szedek vissza... gondolt

am rá hogy akkor tartom ezt az edzéses dolgot, de nem szeretnék tùl izmos sem lenni, én tényleg csak azt a kis felesleget szném leadni... Szòval ha fogyás után nem edzem otthon csak pl a sulis tesi òrákon akkor visszahízok mindent akár többet is?



2015. márc. 14. 11:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha ugyanúgy nasizol, mint előtte, akkor igen.

A mozgás pedig kell és nem fogsz olyan hihetetlenül látványosan izmosodni, mint ahogy azt te gondolod.

Feltételezem azt képzeled, hogy ha elkezdesz sporotlni, majd így fogsz kinézni:

[link]

Tévedsz, az nem annyira egyszerű. Több kell ahhoz, mint 40-50 perc futásnál és heti egy aerobicnál.

2015. márc. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
tehát ha elérem a számomra ideális testalkatot, nem nasizom este és becsületesen dolgozom a tesi òrákon nem valòszínű, hogy visszahìzom? nem egészen ìgy képzeltem el :)
2015. márc. 14. 18:37
 3/6 anonim ***** válasza:

Az attól függ, hogy a tesi órák mennyire megterhelőek és hányszor van hetente. Az esti nasikról mondj le az tuti. Lefekvés előtt ne zabáld tele magad, de ne is korogjon azért a gyomrod.

Nasizni lehet, de csak mértékkel, maximum heti egyszer egy kis bűnözés belefér.

Amúgy pedig kezdj el lassan visszatérni a napi rutinodba, fokozatosan. Ne egyik napról a másikra hagyd abba. Figyeld a tested reakcióit. Heti egyszer mérd magad, többször felesleges. Ha negatív irányú változást látsz akkor gondolkozz el azon, hogy mi volt az, ami túl sok lett, vagy épp túl kevés.

Egy biztos: fogyás után nem szabad hátra dőlni és azt mondogatni, hogy "megehetem, hiszem lefogytam és már vékony vagyok", mert ez egyenes út a visszahízáshoz.

2015. márc. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

a tesi òrák egészen izzasztòak...

bár futni szeretek, ìgy továbbra is elfogok járni heti 2x :) és megszüntetem a nasit :) még egy kérdés, van olyan nap amikor 8-9kor érek haza a sulibòl többnyire éhesen... mit egyek? vagy inkább ne egyek semmit?!

2015. márc. 14. 18:48
 5/6 anonim ***** válasza:

Nyers zöldséget és magas fehérje/alacsony zsírtartalmú húsokat bármikor fogyaszthatsz, de jobb éhesen ágyba bújni (nem marja szét a gyomorsav a bendődet, nem kell félni).

Minél előbb állj le a fehér liszttel és a répacukorral- nem csak az úszógumidnak ártanak, hanem az egész testednek. Én hajdanán éltem-haltam a fehér kenyérért, tésztáért, süteményért- ma már rosszul leszek, ha csak megkóstolom valamelyiket.

2015. márc. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2015. márc. 16. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!