Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi tudna motivalni, teljesen...

Mi tudna motivalni, teljesen letortem?

Figyelt kérdés

Januarban kezdtem a valtozast. 102 kiloval indultam. Az volt a terv, hogy 80 kilora minimum lefogyok szeptemberig.

Sajnos teljesen el vagyok keseredve, mert a merleg ma 90 kgot mutatott. Tehat a 80 klio nem fog osszejonni. Nagyon szomoru vagyok, kovettem sok itteni tanacsot es egyszeruen nem ertem hol a hiba. Pajzsmirigyem rendben.

36 eves no 169 cm


2020. júl. 5. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Többet eszel, mint kellene. A hízás csak többlet kalória beviteltől lehet, semmi mástól.
2020. júl. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Át kellene gondolni az étkezésed, mert amit eszel/iszol, az még mindig sok, ha dupla ennyit fogytál volna is normális 0,5kg/hetes ütem. Az izom fejlesztés is okozhat ilyet, lehet, hogy nem megfelelő mozgásformát választottál.
2020. júl. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%

Lehet, hogy csak lassabban fogysz. Nem kell ennyire ostorozni magad, mert így is elértél azért 12 kg mínuszt, ez is eredmény. Kérdezz meg egy szakembert, ha tudsz, hogy kéne összeállítani egy étrendet pl, ilyesmik.

Nem tudom, mozogsz-e és ha igen, mit, de esetleg egy személyi edzőt is felkereshetnél pár alkalommal. Ő is tud neked étrendet készíteni.

2020. júl. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kell letörni, örülj, hogy fogytál 10 kilót, csodálatos eredmény, és ha kitartasz, jön a többi is.

Orvosi kutatások szerint 10% testtömegvesztés is kiemelkedően jó hatással van az egészségre.

tettél valamit az egészséged érdekében. Megtehetted volna, hogy nem teszel semmit, ahogy a legtöbb ember, és akkor ugyanannyi kiló lennél, vagy még több, mint januárban.

Legfeljebb nem szeptemberig fogysz 20 kilót, hanem januárig, kit érdekel? Hány embert tudsz a környezetedben, aki fogyott 20 kilót? Nem sokat, szóval gratulálok, és csak így tovább, kitartás, ne add fel, és meglesz az eredménye!

2020. júl. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem rossz eredmény ez.

Ne hagyd abba, 2-3 hónapon semmi nem múlik.

2020. júl. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne szomorkodj ezen! Motiváljon az a tudat, hogy minél lassabban adod le a kilókat, annál kevesebb az esélye a visszahízásnak.
2020. júl. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Az motiváljon, hogy 12 kilót fogytál, tehát valamit jól csináltál. Lehet, hogy nem fogsz 22 kilót lefogyni szeptemberig, lehet, hogy "csak" 18-at. És? Lehet, hogy csak októberben éred el a 80 kilót. Mi van akkor?

Ez nem verseny. Az egészséged a lényeg, és hogy tartós fogyást érj el, zsírt veszíts. Lehet, hogy ha elkezdenéd magad iszonyatosan sanyargatni, akkor ugyan a mérleg 80 kg-ot mutatna, de úgy néznél ki, mint egy telesz.rt zokni. Ezt akarod?

A lassú, ésszerű fogyás lesz tartós. Zsírvesztés, nem izomvesztés. Lehet, hogy sokkal jobban fogsz kinézni 84 kilósan, de tartós zsírvesztéssel, mint 80 kilósan úgy, hogy borzasztó egészségtelen koplalással szadiztad a tested.

2020. júl. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!