Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az miért van, ha reggel...

Az miért van, ha reggel rögötn felkelés után ráállok a mérlegre akkor "csak" 65kg vagyok, de ha mondjuk megeszek teszem fel egy natúr joghurtot akkor már egyből 67kg?

Figyelt kérdés
Akkor most melyik a valódi súlyom???
2010. aug. 2. 12:12
 1/6 anonim ***** válasza:
reggel pisiélés, kakilás után, és étkezés előtt kell megmérni a súlyod. a joghurttól kétlem, hogy 2 kilót hízol rögtön, esetleg, ha felöltözöl közben:)
2010. aug. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

a joghurtot csak pl képpen írtam:)

jajj de jó akkor ez azt jelenti h csak 65kg vagyok:)

2010. aug. 2. 12:22
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A 65 a valódi súlyod, úgy kell mérni, ahogy az első leírta. Nálam is vannak ilyen szélsőségek, estére van, hogy 3-4 kilóval több vagyok, pedig ennyi ételt egészen biztosan nem eszem meg, viszont rengeteget iszom. :)
2010. aug. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ez milyen egy szemét dolog nem??:):):):) de akkor a reggeli súly a lényeg;)
2010. aug. 2. 13:04
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
hát jah, gondolj bele, 1 liter víz 1 kg. Van hogy másfél kilóval vagyok könnyebb, ha kis és nagy dolog is megvolt.
2010. aug. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is így van, és ha este állok rá, van, hogy egész éjjel nem alszom, mert idegesít, amit a mérleg mutat, 2 nap múlva meg reggel már sokkal jobb :-D
2010. aug. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!