Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyjak le úgy,hogy...

Hogy fogyjak le úgy,hogy nagyon válogatós vagyok,semmit sem szeretek?

Figyelt kérdés

Nem szeretem a zöldségek nagy részét (paradicsom,paprika,vineta,cukkini,brokkoli,spenot,gomba,káposzta,hagyma,tök,ennyi jutott eszembe) és a fött,tükör tojást sem. Gyümölcsökből mindent megeszek.

Tudom,hogy nagyon rossz,hogy ezeket nem eszem,de egyszerűen amikor megpróbálom megenni rosszul leszek tőlük,a paradicsomtól hánytam is.

Szerintetek mit ehenék ami egeszséges ,mégis tápláló?

A legtöbb fogyókurát ezért nem tudom betartani,mert ezekből az ételekből áll össze.

Előre is köszönöm a válaszaitokat.



2020. júl. 7. 14:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Hát semmit. Meghalsz ideje korán, mert szrból várat építeni nem lehet.
2020. júl. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%

Túrós ételek

Húsételek bulgurral, kölessel, barnarízzsel.

Zabkása

Abonett krémsajttal, sonkával

zabpalacsinta

Házi hamburgerhús házi bucival, ha esetleg abba belecsempészve meg tudod enni a zöldségeket.

Halak szintén bulgurral és társaival.

Ne szénhidrát diétát csinálj, sportolj sokat és akkor beleférnek a házi pizzák egészséges alapanyagokból, tészták.

Lehet gyümölcsturmixokat, fehérje szeletet.

Csirkét, pulykát rengeteg módon el lehet készíteni.

Hirtelen ezek jutottak eszembe.

2020. júl. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
31%
Én úgy fogytam le 15 kilót, hogy zöldség csak akkor volt a számban, amikor bigmeket ettem a Mekiben. A kalóriadeficittől lehet fogyni, nem a gusztustalan füvektől.
2020. júl. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
28%
+ még valami: igyál 100% zöldségleveket! pl. paradicsomlé - így mégis kerül a szervezetedbe némi zöldség, de mégsem olyan undorító.
2020. júl. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Ha az egészség is fontos, akkor nem működik nélkülük. BigMac-kel is lehetsz sovány, csak göthös maradsz.
2020. júl. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
98%
Mielőtt nekialltam fogyozni én is így voltam,hogy alig szerettem 1-2 zoldseget. Legalábbis ezt hittem,de közben rájöttem hogy tobbet közülük szeretek, sőt most már imádom oket.
2020. júl. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
97%
Rá kell venned magad, hogy zöldséget egyél. Az életben egy csomó dologgal meg kell barátkoznunk, olyanokkal, amiket nem szeretünk, aztán elfogadjuk, és megszeretjük. Minden más csak kifogás.
2020. júl. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha egészségesen akarsz fogyni és élni muszáj enned zöldséget.
2020. júl. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
97%

Egyél egészsêgesebben abból amit hajlandó vagy megenni.

Ràntott hús helyett natúr hús fűszerezve

Fehérlisztes tészta helyett teljes kiőrlésű vagy durum vagy lehet szênhidràtcsökkentett

Fehér rizs helyett barna rizs

Fehér kenyeret szintén le tudod cserélni

És figyelj oda, hogy ne egyél sok cukrot ( a fruktóz is ide tartozik ami a gyümölcsökben van), és túl nagy adagokat se + mozogj valamit. Talàn így összejöhet. Amúgy meg kísérletezz. Minél többféle zöldséget szeretsz meg, annàl könnyebb és vàltozatosabb lesz.

2020. júl. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

A vinetára rákerestem, de az is finom (nekem); a brokkoli, gombán kívül a felsorolás a kedvenceim. 2 dolog jutott eszembe, ezek agyonfőzve puhák, lehet, az állag zavar, vagy nem jól fűszerezték. Próbálkozz kemény zöldségekkel, répák, cékla, karalábé; hüvelyesek zöldborsótól, bab féléken, lencsén keresztül, sárgáig. A levél zöldségeknél az öntethez csak a fantázia szabhat határt.

Az általad nem fogyasztott zöldségeket is kipróbálhatod sülve/főve/másképp fűszerezve, vagy akár egy rakott étel részeként. Egy finom besamell mártás (akár füstölt) sajttal lehet, hogy megbarátkoztatna velük.

2020. júl. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!