Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Én szeretnék fogyni,de anyukám...

Én szeretnék fogyni,de anyukám nem vesz ehhez való ételeket. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem,hogy például nem barna rizset vesz hanem fehéret,fehér lisztet,kenyeret.Rendes tehén tejet növenyi tej helyett,és gyümölcs sincs soha itthon. Avokádot meg pazarlásnak gondolja. Mit lehetne tenni? Nagyon önfejű.

2020. júl. 9. 07:55
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
88%

Az avokádó rendkívül zsíros, konkrétan én egy negyedet eszek meg reggel, mert az még úgy-ahogy belefér a kalóriakeretembe. A növényi tej meg semmivel sem jobb, mint a tehéntej, tudom-tudom, instán minden csaj mutogatja az alpro tejeket, de hidd el, ha nem vagy érzékeny a tehéntejre akkor semmi bajod nem lesz tőle. Senki nem fogyott még le mandulatejtől, ezt elhiheted. :D A barnarizs és a fehérrizs között meg minimális a kalóriabeli különbség, és ugyebár akkor fogyunk, ha kalóriadeficitben vagyunk.

Kicsit próbálj meg érettebben gondolkozni. Neki egy egész család élelmezését kell menedzselnie, lehet nem is tudod, hogy mennyi pénzből, lehet így is ügyeskednie kell, hogy nektek (ha van édesapád és esetleg testvéred) mindennap finom, főtt ételt tudjon adni. Ha változtatni szeretnél, akkor kezdj el kalóriát számolni (ehhez nem kell pénz), és kezdj el sokkal többet mozogni (szintén ingyen van).

2020. júl. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
77%

ha valóban fogyni akarsz, nem kellenek ahhoz spéci élelmiszerek.

Pusztán mindenből KEVESEBBET kell enni!


És ahogy már leírták, pont az avokádó full zsír!

2020. júl. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
94%

Kérdező, mennyi kólát-üdítőt fogyasztasz hetente...?

Mennyi hambi csúszik le?

Chips, sósmogyoró, egyéb nasi?

Édesség...?


Na ezeket kell kiiktatni - és akkor eheted a család normál kajáját - MÉRTÉKKEL!

2020. júl. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
91%

Nem feltétlen szükségesek amiket leírtál.

Próbálj kevesebb adagot enni és akkor már negyed siker.

Mozogj többet.

Vállald át a bevásárlást és csempéssz a kosárba néhány zöldséget vagy édesítőszert (sokáig elég).

A fehér rizzsel sincs nagy gond. Amikor anyukád rántott húst csinál, kérd meg,hogy csináljon neked sima roston csirkét, viszonylag naturan, kevés fűszerrel.Ha nem csinálja meg akkor csináld meg te magad.

Igyál sok vizet.

Hagyd el a fehér kenyeret, én például nem is vágyom semmiféle kenyérre, megvagyok nélküle is. Hagyd el a cukrot, üdítőket stb...ha ezeket kizárod már sokat tettél a fogyásért.

2020. júl. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki, aki azt mondta, hogy az irányítás a te kezedben van, le lett pontozva. Érdekes.
2020. júl. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat,nagyon hasznosak (én senkit nem pontoztam le,mentek a like-ok).
2020. júl. 9. 13:46
 17/31 A kérdező kommentje:
És félre ne értsetek,nagyon szeretem az anyukámat.Az önfejűséget pedig nem sértésnek szántam.
2020. júl. 9. 13:50
 18/31 anonim ***** válasza:
79%

Szia!

En 33 éves vagyok. 10 kg-t fogtam le.

Semmi mást nem csináltam, csak kevesebbet ettem. Mindennek a felét mint eddig. Este már nem nassolok (max. almát vagy zoldéget eszek a kertbol). Es el kezdtem tornázni. Napi 20 percet tornáztam. Most már nem tornázok, mert kevesebb idom van rá.

2020. júl. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Utolsó, gratulálok az elért eredményhez. Mennyi idő alatt?
2020. júl. 9. 21:30
 20/31 Bhaurora1 ***** válasza:
15%

szégyen arra, ki mástól várja el, hogy kielégítése az óhajait!

Már bocs....

Majd ha önálló kereseted lesz, akkor valogathatsz, addig meg köszönd meg, hogy eltart s felével a drága szülő! A megoldást mindenki ki épp eszű már leirta, MOZOGJ TÖBBET, MINT AMIT ESZEL!!! Semmi varázslat... Hajrá, menj futni stb.... Mi sem nyavajgunk, hanem keményen edzünk :-)

2020. júl. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!