Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ch szegény ételek?

Ch szegény ételek?

Figyelt kérdés
Írtam már ki több kérdést a témával kapcsolatban, nem arra vágyom, hogy írjatok nekem egy komplett étrendet csak pl fehérjedús szénhidrát szegény ételek/alapanyagok. Keresgéltem a neten is, de a túró, tojás és csirkemellen kívül nem nagyon ragad meg más az elmémben. Ha tudnátok nekem segíteni nagyon megköszönném😊 -12 kgtől szabadultam meg kaloriaszámolással, de mostanában annyira el vagyok veszve a kalória kevés a szénhidrát magas, sokat edzek nem szeretném éheztetni magam. Egészséges nasik? Szénhidrát szegény vagy teljesen mentes vacsik? 1500kcal napi adag 50g zsír 200g ch 80g fehérje. Kalóriabázis szerint. A ch-t megpróbálom 100-150 között tartani, de nem mindig sikerül😞

2020. júl. 9. 20:50
 1/3 Tabbouleh ***** válasza:
100%
Mogyoróvaj, magvak (kesudió, mogyoró, dió..), halak (tonhal, lazac, harcsa, tőkehalfilé), avokádó, zöldségek (uborka, cukkini, jegsalata, olajbogyó stb), tejtermékek (túró, vaj, cottage cheese, sajtok, görög joghurt is elmegy), húsok (csirke, pulyla, disznó, marha stb.), belsőségek (máj, szív stb), tojás, ha belefér :szalonna, sonka
2020. júl. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2020. júl. 10. 07:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Én azt ajánlom, hogy bármit is nasizol készítsd el magadnak. Ha nincs egészséges nasid, akkor megveszed azt, ami nem jó neked. Magyarán könnyebben elcsábulsz. Én egy hétre előre megsütöm a süt és a felét lefagyasztom. Magokat, megfelelő gyümölcdöket, 80% feletti csokit vagy cukormenteset, diétás sütiket lehet enni mértékkel. Keress rá a zabpelyhes túrós sütire liszt és cukor nélkül. Finom, olyan mintha csak túrós töltelék lenne.
2020. júl. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!