Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha mindennap 800-900 kcalt...

Ha mindennap 800-900 kcalt eszem Egy nap kivetelesen 1200 at akkor mennyit fogyhatok szeptemberig? Majus ota csinalom eddig fogytam csak hogy szeptemberig meg egy 10 es? Vagy 5kg?

Figyelt kérdés
2020. júl. 10. 12:10
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

169-70/70-2

(Micel egyik sem pontos azert irtam a - vagy ot)

2020. júl. 10. 12:14
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem kellene éheztetned magad, vissza fog jönni az összes kg a gonosz kis barátaikat is viszik majd. 1200kcal alá nem szabadna menned.
2020. júl. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Dee én ha leadtam akkor nem térek vissza a régi étkezési szokásaimhoz.

Életmódot váltok és majd heti 100 kcal-al nővelem a mennyiséget és egészséges ételekből.

És egy súlytartó kaloriát belövők, ezek melett napi 1 óra spoft

2020. júl. 10. 12:43
 4/11 anonim ***** válasza:
62%

Nem fogod bírni, rátámadsz hamarosan a hűtőre, és feladod.

Ha bírnád, nem híztál volna el.

2020. júl. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az alapanygacseréd alá menni káros. Tetszik, nem tetszik, ez van. Nekem dieteikus számolta, nálam ez 1400 kcal. Lehet 8-900 környékén bohóckodni, nővérem is ezt csinálta, aztán egy évet szívott orvosnál és dieterikusnál, hogy helyrehozza az éhezésre átallt anyagcseréjét.
2020. júl. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok én elhízva sztm🤣70 kg az annyira azért nem vészes pár kg plusz csak de amúgy nem értem mit kell mondani hogy nem fogom birni stb stb
2020. júl. 10. 13:35
 7/11 anonim ***** válasza:
94%
Mert az igazság. Ezt nem tudod honapokig bírni, nem is egeszseges. Azert irta, hogy ha birnad, ha tudnal magadnak parancsolni, hogy rendesen, nem tul sokat egyél, akkor nem hiztal volna el.a 70 kiló azert ne haragudj, de tulsuly elegge. Es most villogsz itt, hogy 700 kalória, ezt 3 nalig fogpd tolni, aztan irany a hűtő, ne legyen nekem igazam, de ogy lesz.
2020. júl. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

2 honapja csinálom..

70 kg neked hol erős tulsuly? 65 tel már simán jól leszek. Már ne is haragudj te meg bunkó vagy:) nem láttál.előben nem tudod hogy rendezkedik el rajtam, mondtam melette sportolok is sosem voltam hanyag ugyhogy jobb lenne a kérdésre válaszolni. 3 nap es kiettem a hutot nem tortent meg:)

2020. júl. 10. 15:18
 9/11 anonim válasza:

Nem nélkül elég nehéz megmondani, hogy mi mennyire tulsúly. Viszont 70 kg ez alapján az oldal alapján férfiak esetén 4, nők esetén 9 kg-ra van az ideálistól. Ez még bizonyos testalkat esetén normális is lehet (a +4 kg inkább, a 9 necces).

[link]

Viszont a napi 800-900 kcal hosszú távon tényleg nem fenntartható. Még ha van is annyi önkontroll hogy ezt sokáig vidd, egészségesnek semmiképp nem mondható, sőt, inkább ártani fogsz vele a szervezetednek. Létfontosságú tápanyagok fognak hiányozni, ha nem figyelsz, illetve a kognitív képességed is erősen romolhat. Inkább vigyél be többet, és mozogd le a "felesleget", hogy napi 800-900-hoz juss el, ha mindenképp ennyit akarsz bevinni naponta.

2020. júl. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

De én nem a mérleget nézem, ha 65 kgsan jól fogok kinézni akkor nem fogok még 5kgot fogyni csak mert a mérleg, az izom amúgyis többet nyom.

Majd a tükör dönt! De én nem mondanám magam egészségtelennek ennyi túlsullyal:) 70kg de hiperaktív, vidám lány aki mozgott mindig is.

Most viszont egy 10 est leadok!:) május óta csinálom amúgy 80 kg is voltam de 60 a cél.

2020. júl. 10. 16:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!