Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?...

Mit tennétek a helyemben? Kezdjek el már a következő étkezéstől helyesebben táplálkozni, vagy csak holnap kezdjem?

Figyelt kérdés
Ha már egy valami nem sikerül (pl most reggelire cukros kakaót ittam, meg zabfalatokat mézes kenyérrel, tudom nem épp a legjobb választás sőt), akkor úgy vagyok vele, hogy máma már elrontottam mindent, nem lesz meg a kcal deficit, és inkább nem is figyelem aznap a kaját,és egy dőzsi nap lesz belőle. Ti mit tennétek ilyenkor a helyemben? Rázzam meg magam és folytassam az étrendem?

2020. júl. 13. 09:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Mármint a diétát folytatom természetesen, kicsit félreérthetően írtam.
2020. júl. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
A diétám közepén vagyok! A mai napot jól elrontottam, mármint a kalóriákkal nagyon elszáltam a reggeli félreevés miatt, viszont utánna próbáltam legalább egészségesen enni a nap további részében. Ebédre nagy adag saláta pulykahús sál és tojással, vacsira pedig túrókrém kakaóporral édesítő el és kis tejföllel. Mozgás terén pihenő napot tartottam, mert szerintem a nagy zabarohamom is a túlzott kifáradástól volt. Hirtelen növeltem a mozgás mennyiségét.
2020. júl. 13. 21:59
 13/13 anonim ***** válasza:

Szerintem az a legegyszerűbb ha megtudod a kalória szükségleted.


1. Online kakulátor -> Ad egy tipppet.


2. Elkezded a tipp alapján szervezni a napi étkezéseidet, közben naponta méred magad és kb 1 hét után megnézed, hogy híztál? fogytál? ugyan annyi maradtál?


3. Levonod a következtetéseket, hogy nagyából hol lehet a kalória szükségleted és utána kiszámolsz egy egészséges deficitet.


Majd...


Csinálsz magadnak egy étrendet, előre egy egész hetit és megpróbálsz 2 napnyi kaját megcsinálni. Persze tojás rántotta meg ilyeneket nem kell előre elkészítened.


Így mindig lesz mit enned, ezért nem fogsz csábításban esni hogy "Ma inkább gyrost eszek, mert lusta vagyok főzni".


Plusz ha megfelelő nagyságú deficitben vagy, néha nem árt a megeszel 200 kcal olyan dolgot, amit imádsz. Például egy csokit.


Csak ehez folyamatosan számonok kell mit eszel, az olajat, szószokat ... mindent.

2020. júl. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!