Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem tudtok esetleg valami jo...

Nem tudtok esetleg valami jo fogyokurat mar tobbet is kiprobaltam de sajnos hizasra hajlamos vagyok es valahogy mindig visszahizok pedig probalom elkerulni es mozgok is?

Figyelt kérdés
Elore is koszonom a valaszokat
2020. júl. 14. 00:16
 1/4 anonim ***** válasza:
8%

Minden nap csak reggel 8 és délután 2 között egyél, utána csak víz. A kalóriát próbáld alacsonyan tartani és normális ételeket enni.


A szervezet 12 óra koplalás után kezdi el a zsírt felemészteni, te így adsz neki 18 órát erre.


Ha mégjobban beleszeretnél húzni, akkor éhgyomorra mozogj valamit (Futás, szobakerékpár) mert az garantáltan zsírból megy majd.


7000 kalória 1kg zsír, ez alapján ki tudod számolni hogy mennyit fogysz majd az átlag fogyasztásod alapján.


Tehát ha eddig 2500kcal-t ettél naponta és most 1500-ag fogsz, az hét nap alatt -7000kcal, tehát nagyjából egy kiló. Ha háromszor egy héten letekersz 300 kalóriát (45 perc tekerés) az még -1000 kalória arra a hètre.


Ezzel a módszerrel 30 kilót fogytam majdnem egy év alatt, a végén már csak 0.5kg/hét ment le mert átlag testalkatom volt.


Ha van kérdésed írj nyugodtan.

2020. júl. 14. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

miket próbáltál? mit ettél olyankor? heti hányszor, mit mozogsz? hány kg vagy és mennyi szeretnél lenni? nemed?

ha ezeket leirod, könnyebb segíteni. de egyébként ha 2 hónapig odafigyelsz az étkezésre, lemegy x kiló, utána meg megeszel 2x annyit, persze hogy visszamegy..

2020. júl. 14. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek màs jön be. Én LCHF étrenden vagyok, 50 kilót fogytam màr.
2020. júl. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
73%
Életmód váltás kell, mert teljesen mindegy mivel fogysz le, ha utána visszatérsz a hízáshoz vezető étrendhez, visszajön minden kiló és még több is.
2020. júl. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!