Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valakinek tetszenek a tulsolyo...

Valakinek tetszenek a tulsolyos lányok? 16-20 év kozottiek 16 eves vagyok 170 cm es 100 kg sajnos de el oszlik rajtam

Figyelt kérdés

(Csak normalis valaszokat kerek)


16/L


2019. márc. 3. 10:54
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
30%
Igen, nekem tetszenek :) Én is 100+ kilós fiú vagyok.
2019. márc. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
81%
Eloszlik rajtad??? 😂😂😂 Ilyen kifogást, szépítgetést se hallottam még. Senkinek nem tetszenek. Plusz 10 kiló még annyira nem.gáz, akár vonzó is lehet, de rajtad minimum 30 kiló van. És még csak 16 éves vagy, gyereket sem szültél. Sürgősen fogyj le!
2019. márc. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
77%
Még egy 180 centi magas srácon se oszlik el 100 kiló, nem hogy egy 170 magas lányon lol.
2019. márc. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon sok srác rajong a túlsúlyos lányokért. Mint ahogy sok szereti a vékonyakat! De én is a fogyást ajánlom, főként egészségügyi szempont miatt
2019. márc. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
6%
16 éves 100kg, nagy kamu, csak akkor hiszem el, ha a szüleid nem törődnek veled, ráadásul 4 éves korod óta egy ágyban fekszel.
2019. márc. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 gomolyfelhő válasza:
62%

Valakinek biztos tetszik, de egyáltalán nem egészséges. Számtalan betegség okozója a túlsúly. Én is voltam 100kg/175cm,szoval jol tudom milyen ez. Azt gondoltam, hogy nem nekem valo a fogyokura, jo nekem igy, volt baratom is, aki szeretett. (kb 2 éve volt)



Szoval amiatt nem kell aggodnod, hogy tetszenel-e valakinek, az egészséged miatt annál inkább.

2019. márc. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
60%
Nem ez számomra már nem esztétikus inkább taszít. Nem szeretem a nagyon vékony lányokat de ez már a másik véglet 170 cm magasággal 100 kg az nagyon sok. Még csak 16 éves vagy kérj segítséget valakitől mert erre rá fog majd menni az egészséged.
2019. márc. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
17%

A kövérek között is van úgymond szép kövér vagy csúnya kövér. A szép kövér a kérdező lehet mert mondta hogy eloszlik rajta a súly! A csúnya kövér pedig olyan hogy egy helyre van fölhalmozódva a zsír. Pl. fenék, comb, csak felsőtest.

Én is 16 vagyok, 165 cm magas és 90 valahány kilógramm. Majdnem már én is 100 vagyok de sajnos nem emlékszem rá hogy pontosan mennyi mert régen mértem. Valaki így születik. Nem úgy értem hogy kövéren hanem hogy hajlamos meghízni. És a serdülőkor is rendesen rájátszik. Ez senkinem sem a hibája. És én már tetszettem pár embernek, és nem kizárólag duci fiúknak. Mondták hogy szép vagyok, jól nézek ki. Ilyenkor szépen megköszöntem de semmi több mert az én koromban még nem vágyom párkapcsolatra :D

Szóval aggodalomra semmi ok kérdező. Ha eljön az ideje, biztos vagyok benne hogy te is megtalálod a boldogságot! ❤️😊

2019. márc. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
72%
Ez már a brutálisan túlsúlyos kategória. Persze van akinek ez bejön, de elég kevés. Sokaknak inkább a ducibb lányok jönnek be akiken van némi felesleg de nem ennyire brutálisan sok.
2019. márc. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
34%

Hülye vagy te 9es?

Brutálisan sok a 160-180-200kg,meg az a felettiekről nem is beszélve!

Egyre inkább megy ki a csont a divatból és a formás, gömbölyűbb nő kerül előtérbe.


Egy 90-100kg nő, főleg ha magas is és arányos, akkor még csak duci! Ha ad magára, ápolt, teljesen ok!

Persze tovább már eü. okok miatt nem kell hízni, DE még egy 120-130kg kövérkés igazán husis nő is lehet bőven szép!


Az más kérdés, hogy 16 évesen ez korai, meg nem a legideálisabb de a brutális, kövértől nagyon messze van.

És az ilyen kommentektől fog elmenni a kedve a minimális mozgástóL is!

2019. márc. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!