Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nők volt már köztetek itt...

Nők volt már köztetek itt olyan aki nagyobb súlyról indult lefogyott és miután lefogyott a szerelem is rátalált?

Figyelt kérdés

Sajnos azt vettem észre, hogy a súlyom miatt nem akar senki komolyabb kapcsolatot.

Mindig mondják milyen szép arcom van stb...de úgylátszik kell a vékony test is. Valakinek volt hasonló sikersztorija?



2020. júl. 21. 17:39
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Hány kiló vagy? Engem a párom 84kg-osan szeretett meg, akkor is tetszettek neki, most 65kg-osan is tetszem neki. Lesz olyan akit nem fog érdekelni hány kiló vagy, azzal fog törödni milyen vagy.
2020. júl. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
91%

165 cm magassagomhoz a max sulyom 83 kilo volt, de a "normal" 75 korul volt nalam. Jo husos. Sosem sportoltam. Sokat dietaztam, neha lementem 65-ig, de mindig visszajott a suly.


Ez kb. 27 eves koromig tartott, amikor ezt megelegeltem, azota egeszsegesen eszem es rengeteget sportolok, 21 felmaraton versenyt futottam, spartai versenyeket csinalok, sulyzozom, otthon is tornazom, biciklizek, turazok stb. Kb. 30 eves koromra elertem az alom alakomat, amire azota egesz sok izmot felszedtem azota, igy meg jobban nezek ki.


Persze, hogy sokkal tobb figyelmet kapok azota. Olyan part talaltam, aki nekem tokeletesen megfelel, en valogattam, nem nekem kellett megalkudnom barmilyen jottment mellett. A parom azota is hangoztatja, mennyire jo no vagyok es hogy barmikor megkaphatnek barkit. Persze nekem csak o kell :)


Nem feltetlenul csak a jo alak jarult hozza ehhez, hanem az onbizalom, amit adott. Most mar vegre elhiszem magamrol, hogy jol nezek ki, nem csak bebeszelem magamnak.


Az elso pasim egyebkent 20 eves koromra lett meg, egy nagyobb fogyas utan (75-rol 60-ra). Addigra mar az osszes vekony baratnomnek volt pasija evek ota, bezzeg en, a dagi... na hat soha nem terek ahhoz vissza, az tuti.

2020. júl. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Előtte is, utána is.
2020. júl. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
86%
Csak a testem kell több embernek.
2020. júl. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
67%
Engem is érdekel a téma, ugyanebben a cipőben járok. :DDd
2020. júl. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősömmel történt, de ő eléggé elhízott volt. 50 kg- t fogyott, egyből lett pasija, azóta már babájuk is született. Azelőtt évekig nem volt senkije.
2020. júl. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

153 cm-hez 93 kilóról (addig semmi szerelmi téren) 70re fogytam

még a diétás időszak alatt egy pár napos kaland talált rám, de abban biztos vagyok, hogy nem a kevesebb súlynak, hanem a kevesebb súlyból fakadó magabiztosságomnak köszönhető (megváltozott testtartás, mosolygósabb lettem és áradt belőlem a poizitivitás, ami túlsúlyosan még nem)


egyébként ismerek nem is egy hölgyet 20 és 25 év között, akik nálam is nagyobb túlsúllyal találták meg a szerelmet és tartós kapcsolatban vannak

2020. júl. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
29%

162kg-val, 5éve élek boldog párkapcsolstban. Akkor is ilyen kövér voltam mikor megismerkedtünk, sőt gyerekkoromtól mindig, ha salátát ettem akkor is, ha edzettem akkor is, tök m1 volt. Aztán kiderült hasimoto+ir+pcos, most gyógyszerek támogatásával sikerül fogynom, szeretnék fogyni kb. 30kg-t. De! Eszembe nem jutna pl. 100-110kg alá menni, sose tetszettek a vékony nők(női szemmel se) és a párom is a molett nőket szereti. Persze elég magas is vagyok 176cm.

Szóval...

Amúgy sem súly függő a szerelem, sőt a pasik többsége a teltebb nőket szereti! Valószínű önbizalomhiányos vagy, nem vagy magabiztos ebből fakad a sikertelenséged!


Hál isten a "plus size" már idehaza is elért, egyre jobban tűnik el a világból a csontkollekciók divatja, szóval hajrá!

2020. júl. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
38%
Hajrá utolsó. Még jó, hogy te elhiszed amiket írsz és nekünk nem kell. További 5 boldog évet kívánok mivel ilyen testtel és az ebből fakadó betegségekkel, többre nem igazán van esélyed.
2020. júl. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

Túlsúlyos voltam. Mindenki mondogatta, hogy jó vagyok így, majd jön a nagy Ő és magam miatt fog szeretni. Már majdnem 18 voltam és még közöm sem volt egy sráchoz sem. Kb undorodtak tőlem és még a családom is napi szinten a fejemhez vágta, hogy pár év múlva olyan dagadt leszek, hogy elfolyok és biztosan nem lesz soha fiúm.

Rá fél évre lefogytam 20 kilót. 160 cm/50 kiló.

Láss csodát, egyből minden srác elkezdett megnézni, bepróbálkozni. Rá egy évre összejöttem azzal a fiúval aki még a túlsúlyos időszakomban rám sem nézett, de ő már akkor is tetszett. (azóta már szakítottunk)

Én nem is éreztem jól magam a bőrömben ducin, gondolom nem vagyok ezzel egyedül. Ki akar egy önbizalomhiányos,önmagát elfogadni képtelen lánnyal/sráccal együtt lenni?

Nem baj ha van rajtunk némi felesleg vagy vékonyabbak vagyunk. Csak az számít, hogy Te érezd jól magad a testedben.

2020. júl. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!