Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így jó lesz, sikerülni fog?

Így jó lesz, sikerülni fog?

Figyelt kérdés

Két hetem van hogy formába hozzam magam. Az utolsó héten eléggé tele ettem minden hülyeséggel magam, ami inkább a hasamon látszik meg. Elterveztem hogy mától egész a két hét végéig nem fogok egyáltalán lisztet és cukrot enni (max ami van a gyümölcsbe), és nagyjából megterveztem a programom is, kicsit a hasamból szeretnék leadni és izmosodni fenékre és hasra és nagyjából csak gyümölcsöket és zöldségeket,simma görög joghurtot és tojást ennék. Mai étkezés :

Reggelire egy bizánci saláta negyedét ettem meg (kerültem a húst, pár szalmakrumpli volt benne de többet nem eszek ilyet reggelire, ez csak ilyen utolsó "csalás" volt). Ebédre ennék két tojást egy közepes ubit és egy közepes paradicsomot. Vacsorára (6 óra körül) vagy egy alma vagy kevés zöldség.

Torna:

Chloe ting 2 weeks shred challenge minden nap, rubint réka 1 óra (vagy minden nap vagy minden második nap) és ha bele fér az időmbe még : [link]


Sikerülhet így Vagy valami más tipp?



2020. júl. 25. 10:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak az a cél hogy 2 hét múlva ne látszódjon amit összeettél most, arra tökéletes. Már ha tudod tartani mert amúgy nagyon kevés. Izom építéshez nincs benne elég fehérje.
2020. júl. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Utána még eldöl mi lesz, biztos hogy egészségen eszem ha tudok és az edzést is megpróbálom bevinni a napi programomba majd❣️

Vettünk ma zöld teát is, szóval azt is fogok inni.

Esetleg csirkemellett főve ehetek ebédre vagy reggelire? És ha igen mennyit?

2020. júl. 25. 10:56
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem nyugodtan egyél húst, akár natúron, kevés fűszerrel kisütve is. Esetleg próbálhatsz fehérje shakeket, azok finomak és semmi más csak fehérje.Elég biztosnak tűnik a terved. Sok sikert! :)
2020. júl. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Miert ne ehetnel csirkemellett?


A popsidon csak kemeny sulyzos edzes fog Segiteni.

A hasadon meg a futas.


De nem irtad mennyit fogynal, ha 20 kgt nyilvan nem eleg a ket het.


Ja es a viz az nagyon fontos igyal sokat, az besegit a fogyasban.


Amugy en a helyedben kiprobalnam az “intermittent Fasting” ot

2020. júl. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem 20 kg, csak 2-3, de ahogy említettem inkább külsőre szeretnék változni
2020. júl. 25. 13:05
 6/13 anonim ***** válasza:
76%
Ha izmosodni szeretnél, akkor egyél húst. A gyümölcsöket viszont csak módjával. A salátának sem a negyedét kellene megenned. Két hét múlva ennyi kalóriával csak legyengülsz, formásabb nem leszel.
2020. júl. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Akkor te formalodni is szeretnel! Azt viszont sulyzos edzessel lehet a legjobban elerni.
2020. júl. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi kajával izmot fogsz veszíteni, zsírt nem. A mérleg ugyan 2-3 kilóval kevesebbet fog mutatni, de kevesebb izommal zsírosabb, plöttyedtebb kinézeted lesz!

Gyümölcsóket hanyagold!

Reggelire zabkása, vagy valami tojásétel.

Ebédre mehet nyugodtan hús. Csirkemell az jó, kevés zsír, sok fehérje. Hozzá párolt zöldség, vagy sok saláta.

Vacsorára főtt tojás, vagy sovány túró, tonhal konzerv. Hozzá nyersen ehető zöldségek, paradicsom, retek, paprika, ilyesmi.

A lényeg: sovány fehérjeforrás mindenképpen kell!

Valamint rostdús zöldségek.

2020. júl. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az amit leírtàl ételnek rettenetesen kevés, főleg ha ennyit akarsz tornàzni. Ha nem akarsz összeesni egyél többet. Húst is nyugodtan ehetsz.
2020. júl. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Egyél még húst, mert így nagyon kevés lesz a fehérje. És annyi zöldséget, amennyit kívánsz (nem csak nyersen).

Ha eddig nem nagyon mozogtál, a Chloe Ting épp elég lesz edzésnek. De majd fogod érezni. Ne erőltesd túl magad az elején, mert nem fogod tudni folytatni.

2020. júl. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!