Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt sikerülne...

Mennyi idő alatt sikerülne fogynom 5 kilót?

Figyelt kérdés

167cm,60kg,lány,15 éves

Heti 3-4× futok esténként olyan 40percet(abból persze nem teljesen végig) és heti 2× guggolás,hasprés...erősítő gyakorlatokat. Enni 900-1100kalória között szoktam



2018. jún. 27. 07:49
 1/4 anonim válasza:
Ez teljesen jó a magasságodhoz. De egyél egészségesen és gyorsan indul a fogyás.
2018. jún. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Egy kicsit többet is ehetsz nyugodtan, kb 1500 kcal-t simán. Próbálj meg sok vizet inni, zöldséget és jó minőségű húsokat, nagy fehérje tartalmúakat pl: csirkemell, lazac, pulykamell stb. Mivel a testsúlyod nagyjából az ideális, ahhoz hogy még ebből 5 kilót fogyj szerintem 6 hét is kellhet. Mennyi egyébként a testzsír százalékod, mert nyilván két 60 kilós ember között is lehet különbség ha az egyiken nincs sok izom a másikon meg van.
2018. jún. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Csatlakozom, dobd meg a kalóriát párszáz kcallal.

Senki meg nem fogja mondani, mennyi idő alatt fogysz így, hiszen nem lehet kiszámítani a kalóriadeficitedet és az alapján fogysz. De picit több kalóriával is bőven rendes fogyást várok, a te kis feleslegeddel nem is biztos, hogy jó cél a heti 1 kiló, felet pedig fogysz, hacsak nem nagyon lassú az anyagcseréd.

1000 kcal viszont szinte bizonyosan koplalás és kontraproduktív.

2018. jún. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen Köszönöm a válaszokat! Az anyagcserém sajnos nagyon rossz és már votam vele orvosnál de semmi nem segített
2018. jún. 27. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!