Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem látok változást...

Miért nem látok változást fogyás után? Ez normális?

Figyelt kérdés
Januárban kezdtem fogyókúrázni,azóta 15 kilót sikerült leadnom, testsúly-magasság alapján elsőfokú elhízásból a normál kategóriába kerültem.:) Sokan megjegyezték,hogy sokat fogytam, régebben látott rokonok,család,barátok,és a ruháim is kifogytam,kb. az összes nadrágom esik le rólam,viszont én egyáltalán nem látok változást magamon,csak a mérlegen. Bár már szerintem átmentem beteges kategóriába,mivel MINDEN NAP többször állok mérlegre, összehasonlítom a régi képeim a mostaniakkal, állandóan bámulom magam a tükörben,de úgy érzem,hogy nem történt semmi. Ugyanazt a nagy hasat,széles csípőt,hatalmas combokat látom,mint amit januárban,amikor belevágtam az egészbe. Ez normális? 19 éves lány vagyok,ez nem tudom mennyire számít:D

2020. júl. 26. 00:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális. Én is fogytam 17kg-ot, és ismerem az érzést, hogy nem láttam semmi látványos változást, időbe telt, illetve a ruhatáram lecserélésébe, mire leesett a tantusz, hogy tényleg vékony vagyok. Amit érzel, és csinálsz, az viszont testképzavarra jellemző, és könnyen anorexiába fordulhat, nem kell ahhoz 30kg-nak lenni.

[link]

2020. júl. 26. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hány kg, milyen magas vagy most?
2020. júl. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
170cm 72kg
2020. júl. 26. 18:32
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért nem látod a változást, mert folyamatosan nézted magadat a tükörben/a mérlegen álltál. Gratulálok a fogyásodhoz egyébként, de szerintem olyan 65 kiló körül biztosan látni fogod te is a változást. Mármint a legelső és a 65 kilós között. A mérleggel meg ne foglalkozz annyit. Áll rá reggel, az az igazi súlyod üres gyomorral. Ha délután ráállsz, abban már benne van a kaja meg a víz is.

Kitartás és sok sikert!

2020. júl. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!