Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van az,hogy itt nagyon...

Miért van az,hogy itt nagyon sokan okoskodásra használják ezt a kategóriát?

Figyelt kérdés

Egyszer kiírtam,hogy a hosszútávú hasmenéstől fogyok-e,mert nem szerettem volna drasztikusan lefogyni,viszont csak ebbe a kategóriába tudtam besorolni a kérdésemet.Leírtam hány kalóriát tudok megenni (kb 600-800 at) egy nap,mert vakbél és vastagbél gyulladásom,vastagbél daganattal,ami miatt a vastagbelem felét el kellett távolítani és ugye a vakbelet. Aztán elkezdtek támadni válaszokba,hogy nem lesz tartós fogyásom,ha koplalok és nem hashajtóval fogok lefogyni,mert az vizet fogyaszt...stb..stb Nem értem mire jó ez a versengés,hogy "én jobban tudom,hogyan kell edzeni és lefogyni" meg előítéletesen hozzáállni a kérdéshez. Olyat is olvastam,amikor valaki nem ért a fogyókúrához,mert most kezdte először,leírja hogyan kezdte és ahelyett hogy tippeket,tanácsokat adnak neki inkább lehurrogják,hogy mit csinál rosszul,de azt nem mondják meg hogyan lenne jó.

Hatalmas tisztelet a kivételeknek,akik toleránsan valaszolnak az ilyen kérdésekre!



2020. aug. 1. 01:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%
Ez egy elég gáz kategória, tényleg sok a megmondóember, akik még káros tanácsot is adnak, de meg vannak győződve az ellenkezőjéről. Tisztelet a kivételnek.
2020. aug. 1. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%

Én megint okoskodni fogok!

Ha neked ilyen egészségügyi problémád van, akkor eleve orvossal kellene konzultálnod. 600-800 kalóriával állandó hasmenéssel (ami kizárja a megfelelő tápanyag felszívódást) kizárt, hogy kövér legyél, sőt kifejezetten egy roboráló étrendre van szükséged.

2020. aug. 1. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nem vagyok kövér.Olvasd már és értelmezd azt amit írtam!!!!Pont ez a bajom,hogy nem szeretnék fogyni,mert ígyis vékony vagyok.

Még be kell állnia az emésztésemnek rendesen,ami nagyon sok időbe telik,mert majdnem két szervemet kiszedték.Kaptam a kórházban a dietetikustól mit ehetek. 2 műtéten estem át egymás után 5 nap szünettel és mindkettő után nem ehettem 1 hétig,de te biztos jobban tudod,mint a szakmabeliek.

Komolyan ezt a pofátlanságot már nem hiszem el.

2020. aug. 1. 07:24
 4/13 A kérdező kommentje:
A hasmenés pedig szintén abból adódik,hogy még nem állt be az emésztésem,mert fél vastagbelem van és ezeket,amiket itt leírtam mind dietetikusok és sebészeti főorvosok mondták,akik engem műtöttek.
2020. aug. 1. 07:28
 5/13 anonim ***** válasza:
88%

Egyrészt: egészségügyi problémával mindig orvost kell felkeresni, ne itt kérdezz, ahol a válaszolók fele troll, fele idióta.

Másrészt itt vannak bőven idióta kérdések is. Kost őszintén, mi hasznosat lehet válaszolni arra, hogy "12 évesen a 21 kiló soknak számít?" Vagy "54 kilóról 6 nap alatt 44 kilóra mivel tudok lefogyni?"

2020. aug. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%
#2-es vagyok Én értem, hogy mi a bajod, de fogyókúra témakörben neked semmi keresnivalód, főleg, ha félinformációkat közölsz. Azt kellene mondanod, hogy hízni szeretnél, és milyen egészségügyi problémával küzdesz.
2020. aug. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Az elején leírtam,hogy nem szeretnék drasztikusan lefogyni és amiatt nem szeretném,hogy hasmenésem legyen.😫😫
2020. aug. 1. 08:21
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy ilyen kérdésre tényleg csak egy orvos tudna megfelelő választ adni. Ráadásul ha akkor is ilyen kesze-kuszán fogalmaztál nem csoda ha félreértették mi is a célod.


Én egyszer étrendes kérdést írtam ki és mindenki ráugrott, hogy ne egyek szendvicset mert azért nem fogyok. Mikor belefért a keretembe. És nem tudták elengedni milyen "hízlaló" kaja az

2020. aug. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
82%
Emlékszem a kérdésre, abban nem említettél semmit, csak rákérdeztél, hogy mennyit fogyhatsz vele. Fogyókúra témakörben, ha valaki ilyet kérdez, vagy párszázas étkezésről, teljesen normális, hogy koplalásra gondolnak az emberek.
2020. aug. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
16%

A válaszokat már nem olvastam el végig, mert ilyen stílusú kommunikációra nincs szükségem, de leírom én is a véleményem.


A legtöbben amit leírnak el is hiszik, függetlenül attól hogy amögött valódi tudás áll, valódi tapasztalat vagy csak a "reggel felkeltem és kitaláltam, hogy ezzel lefogyok". Sokan kioktatni akarnak, sokan valóban segíteni. A lényeg, hogy ha te magad amúgyis ingerült vagy és hajlamos belemenni vitatkozásokba meg személyeskedésekbe, akkor minden kioktatásnak tűnhet,az is, ami egyébként nem az.. Meg kell tanulni szűrni a válaszokat, utàna kell nézni annak, amit írnak és ha sért is egy válasz, azzal vagy nem foglalkozni vagy tanulni belőle. Azon kívül hogy felhúzod magad semmi egyéb nem fog változni attól hogy te magadra veszel egy erősebb választ..

2020. aug. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!